Zavrieť

Porady

Zaslanie dotazu e-mailom na ÚDR

Aké skúsenosti máte s odpoveďou resp. usmernením , ak sa písomne
e-mailom obrátite s požiadavkou / so žiadosťou/ o pomoc pri riešení Vášho účtovného problému .

Zasielala som 31.1.2006 a ešte stále nemám odpoveď . Asi som ťažký prípad . Može byť nie ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zita5
    Aké skúsenosti máte s odpoveďou resp. usmernením , ak sa písomne
    e-mailom obrátite s požiadavkou / so žiadosťou/ o pomoc pri riešení Vášho účtovného problému .

    Zasielala som 31.1.2006 a ešte stále nemám odpoveď . Asi som ťažký prípad . Može byť nie ?
    Zitka, keď mám nejaké pochybnosti, zavolám mojej správkyni dani, keď mi nedá fundovanú odpoveď, zavolám na DR metodičke pre konkrétnu daň. Ešte sa nestalo, že by som u nej neuspela.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Tweety
    Zitka, keď mám nejaké pochybnosti, zavolám mojej správkyni dani, keď mi nedá fundovanú odpoveď, zavolám na DR metodičke pre konkrétnu daň. Ešte sa nestalo, že by som u nej neuspela.

    Verím tomu Twetty , ale ja chcem písomné stanovisko .

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zita5
    Verím tomu Twetty , ale ja chcem písomné stanovisko .
    Potom zavolaj správkyni, či nedostala mail, keď áno, tak nech odpovedá , lenže oni majú asi 30 dní lehotu, tak musíš čakať. Keď to súri, tak žiadaj odpoveď telefonicky a potom ju požiadaj o písomné stanovisko.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Twetty vieš ja som písala e-mail cez www.udrsr.sk Tam dostali môj e-mail , zaslali mi , že pod akým reg.číslom ma vedú a mám čakať na odpoveď. Len neviem koľko dní . Práve preto táto moja téma , že aké sú skúsenosti .

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Zita5
    Twetty vieš ja som písala e-mail cez www.udrsr.sk Tam dostali môj e-mail , zaslali mi , že pod akým reg.číslom ma vedú a mám čakať na odpoveď. Len neviem koľko dní . Práve preto táto moja téma , že aké sú skúsenosti .
    To si potom na tom dobre, keď Ťa už zaevidovali, teraz už iba čakaj.( ale riešiť vecí treba okamžite- aspoň my to tak musíme).

    Janca je offline (nepripojený) Janca

    Janca
    Čakám tiež na odpoveď od polovice januára. Prišiel mi obratom mail, že moj dotaz bol zaevidovaný a že mi odpíšu. Tak vydržím tých 30 dní a potom URGENCIA !!!

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Tweety
    To si potom na tom dobre, keď Ťa už zaevidovali, teraz už iba čakaj.( ale riešiť vecí treba okamžite- aspoň my to tak musíme).
    Riešiť treba okamžite čo páli , ale ja mám čas do 15.3.2006 .

    babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

    Renata :-) babenko1
    Ja som posielala tiež majlík. odpoved mi prišla poštou.. tuším za nejaké 2 týždne

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Zita5
    Aké skúsenosti máte s odpoveďou resp. usmernením , ak sa písomne
    e-mailom obrátite s požiadavkou / so žiadosťou/ o pomoc pri riešení Vášho účtovného problému .

    Zasielala som 31.1.2006 a ešte stále nemám odpoveď . Asi som ťažký prípad . Može byť nie ?

    Ja som poslala tri dotazy s rôznou dĺžkou na odpoveď. Čo sa týka ohľadom zákona o DPH, odpovede prišli za 5 a 7 dní. Čo sa týka zákona o dani z príjmov, očakávala som tradičnú 30 dňovú lehotu a prišla až po 32 dňoch.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.