Zavrieť

Porady

Chytak v SLSP, novy ucet ktory je vraj zadarmo. Kde sa snazia obabrat?

mam ucet v SLSP a nedavno mi volali ze chcu premenit ucet na exclusive ktory je pri vyssom obnose na ucte zadarmo. ja im vsak neverim, je to predsa SLSP. usetril by som ak by som na ten ucet presiel ale ako vravim SLSP nemozno verit.

co vy nato? kde je chytak?

co ma napada najskor je ze tzv. rocne poplatky za debetne a kreditne karty nebudu zadarmo
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...žeby som sa pozrel ????

http://www.slsp.sk/balik-exclusive.htm
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Od SLSP sa držať čím najďalej !
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Od SLSP sa držať čím najďalej !
....a hajdéééé , hybáááááj do najlepšej banky na trhu ....že PB ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ked máš o to záujem chod do pobočky a daj si to vysvetliť....
0 0
sanny237 sanny237

sanny237 je offline (nepripojený) sanny237

V poplatkoch máš uvedené, že ak tvoje Aktíva v SLSP dosiahnu za sledované obdobie min. 15 000 €, tak máš tento typ účtu vedený bez poplatku, inak stojí 8,90€ mesačne. Aktíva budú: všetky Tvoje peniaze uložené v SLSP, len neviem, čo je sledované obdobie, spýtaj sa.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Indeed Pozri príspevok
Od SLSP sa držať čím najďalej !
Ani nie tak kvoli logu SLSP a tradícii s nim spojenej, či službám, ktoré poskytujú, ale kvoli URADNIKOM a URADNIČKAM, čo tam pracujú !!!
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

buchač Pozri príspevok
....a hajdéééé , hybáááááj do najlepšej banky na trhu ....že PB ...
V ustrety bežným klientom najviac vychádzajú VÚB a ČSOB .
0 0
sanny237 sanny237

sanny237 je offline (nepripojený) sanny237

Indeed Pozri príspevok
Ani nie tak kvoli logu SLSP a tradícii s nim spojenej, či službám, ktoré poskytujú, ale kvoli URADNIKOM a URADNIČKAM, čo tam pracujú !!!
Čo máš proti nim???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Indeed Pozri príspevok
Ani nie tak kvoli logu SLSP a tradícii s nim spojenej, či službám, ktoré poskytujú, ale kvoli URADNIKOM a URADNIČKAM, čo tam pracujú !!!
...to je už iná káva ...

Mám v SLSP osobný účet ...platím len za vedenie ...

K tým pracovníkom ...mám len dobré skúsenosti ...zavolám , dohodnem si stretko a ostatné je už len na príjemnej debate o financiách ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
Ani nie tak kvoli logu SLSP a tradícii s nim spojenej, či službám, ktoré poskytujú, ale kvoli URADNIKOM a URADNIČKAM, čo tam pracujú !!!
tak to je katastrofa....
0 0
sanny237 sanny237

sanny237 je offline (nepripojený) sanny237

lujza.j Pozri príspevok
tak to je katastrofa....
Dozviem sa prečo je to katastrofa????
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

mna vytocil poplatok 7 eur za zrusenie vkladnej knizky,pritom tie vsetky peniaze som prevadzal na ich iny produkt,nevybral som z neho ani nepresunul ani cent a pozor na ten chytak ze viac uctov na jednej knizke,skoro sme prisli o eura,lebo pracovnicka sa pokusila kamuflovat ze tam nic nie je,pritom okrem presunutych vkladov tam bol aj terminovany vklad,radsej 10 kniziek,na kazdy vklad inu,ako sa spoliehat na ich ferovost,pripadne mat spisane vsetky vklady a cisla uctov.
1 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Ved tu mame mbank a zuno, ktore su zadarmo

Toto mate za TREST, ze ste LENIVI menit banku, ked pride lepsia... (alebo vyjednavat, kto koho potrebuje? banka mna, ci banku ja ?)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
mna vytocil poplatok 7 eur za zrusenie vkladnej knizky,pritom tie vsetky peniaze som prevadzal na ich iny produkt,nevybral som z neho ani nepresunul ani cent a pozor na ten chytak ze viac uctov na jednej knizke,skoro sme prisli o eura,lebo pracovnicka sa pokusila kamuflovat ze tam nic nie je,pritom okrem presunutych vkladov tam bol aj terminovany vklad,radsej 10 kniziek,na kazdy vklad inu,ako sa spoliehat na ich ferovost,pripadne mat spisane vsetky vklady a cisla uctov.
mňa za vklad na vlastný účet na pobočke....ktorý nedokážu vysvetliť....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sanny237 Pozri príspevok
Dozviem sa prečo je to katastrofa????
že som minule "herečku" poobede vyrušila zo snívania tak sa na mne vyšantila a po "1000" rokoch som si musela zmeniť podpisový vzor a to som ani nevyberala lóve, ale menila a pridávala trvalé príkazy-načo na mňa hned vyštekla že to si móžem spraviť doma cez net....
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

Indeed Pozri príspevok
V ustrety bežným klientom najviac vychádzajú VÚB a ČSOB .
ja mam presne opacne skusenosti, v CSOB mi stratili ziadost o vydanie karty, a este boli aj drzi, ked som sa stazovala
a vo VUB robia v 90% absolutne nekompetenti ludia, ktori maju problem vypocitat urok z vkladu
v SLSP mame cca 6 rokov jednu poradkynu, ktora je skutocne fundovana, vzdy nam vsetko vysvetli, komunikujeme aj osobne, aj mailom
SLSP mame ako hlavnu banku, kvoli uveru, a ako dalsiu na setrenie mame Zuno, tam je tiez spokojnost
0 0
mr2 mr2

mr2 je offline (nepripojený) mr2

som kto som len ma nehodnotte prosim podla mojej gamat"y"ky... :) ...viac
ma slsp sa vykasli ja mam v csob tam ked ti pride aspon 5 kila, ostane ti aspon 3 kila a mas 1 trvaly a jedno inkaso tak mas zdarma. potom mbank - ta je super vsetko zdarma ale polska ochrana vkladu a potom zuno ale rakuska ochrana vkladu. slsp je strasna mne znama posielala prevodom peniaze v DECEMBRY a do DNESNEHO DNA ICH NEMAM vkuse ze - riesime to.. pozrieme sa na to.. oni ZADRZIAVAJU PENIAZE ILEGALNE OBOHACOVANIE a KASLU NA TO. nejde o male peniaze pre mna ale sporitelna si dovoluje az privelmi. ako podrzat tyzden ok ale uz cez 3 mesiace? som zvedavy na penale, toto sa proste nerobi, kaslu na to pokial niesi klient typu US STEEL...
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
csob =
ak
ak
ak
ak
ak
ak
ak
tak mas zadarmo, inac mas za 3eura..

dakujem, neprosim

clove to uz z principu raz nepostriehne a bum ho, minus 2 minus 3 aura a ak ide do minusu, co i len par centov, JEDNO CELE EURO ukradnu z uctu... lebo medved, lebo chcu informovat ze "ste v minuse" a za to -1eur !!!!
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ono je rozdiel aj v jednotlivych pobockach,v jednej pobocke Tatrabanky katastrofalny pristup,v inej uplny opak a v Sporitelni to bolo v opacnom garde,akoze jedna pracovnicka si trufla nerespektovat overene dedicske konanie,ona isla riesit notarske rozhodnutie na co nema ani pravo ani kompetencie a nebrala ziadne argumenty,ze pravo vstupovat do rozhodnutia notara nema ani ich pravnik,lebo nie je ucastnik konania,nie tvrdosijne trvala na to ze to musi dat ich pravnikom,dalsi den som isiel na inu pobocku a bez problemov tam peniaze vyplatili,takisto ako aj v Postovej banke
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

mr2 Pozri príspevok
ma slsp sa vykasli ja mam v csob tam ked ti pride aspon 5 kila, ostane ti aspon 3 kila a mas 1 trvaly a jedno inkaso tak mas zdarma. potom mbank - ta je super vsetko zdarma ale polska ochrana vkladu a potom zuno ale rakuska ochrana vkladu. slsp je strasna mne znama posielala prevodom peniaze v DECEMBRY a do DNESNEHO DNA ICH NEMAM vkuse ze - riesime to.. pozrieme sa na to.. oni ZADRZIAVAJU PENIAZE ILEGALNE OBOHACOVANIE a KASLU NA TO. nejde o male peniaze pre mna ale sporitelna si dovoluje az privelmi. ako podrzat tyzden ok ale uz cez 3 mesiace? som zvedavy na penale, toto sa proste nerobi, kaslu na to pokial niesi klient typu US STEEL...
k tomu prevodu v SLSP, ak je to naozaj tak, tak to ries cez bankoveho ombudsmana, alebo napis rovno Sikelovi sikela.jozef@slsp.sk, nikdy nepochopim, ze sa niekto nieco snazi vybavit tak dlho cez nejaku pobocku, vzdy sa treba obratit na najvyssie miesta, a potom to ide bleskovo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať