Zavrieť

Porady

Chytak v SLSP, novy ucet ktory je vraj zadarmo. Kde sa snazia obabrat?

mam ucet v SLSP a nedavno mi volali ze chcu premenit ucet na exclusive ktory je pri vyssom obnose na ucte zadarmo. ja im vsak neverim, je to predsa SLSP. usetril by som ak by som na ten ucet presiel ale ako vravim SLSP nemozno verit.

co vy nato? kde je chytak?

co ma napada najskor je ze tzv. rocne poplatky za debetne a kreditne karty nebudu zadarmo
Usporiadat
driver100 driver100

driver100 je offline (nepripojený) driver100

muž
1.Okrem SLSP je takýto účet aj v niektorých iných bankách.Ide o to,že ak máš na účte väčší zostatok ako je podmienka,neplatíš poplatok.Je to však taká suma,ktorá ak by bola na termín.vklade,úroky by boli väčšie ako tie poplatky.Toto najnovšie je dobré pre toho,kto tam už má napr.termín.vklad,prípadne hypot.zálož.listy,alebo inú investíciu.Vtedy má účet zadarmo.
2.Niekto tu písal o VÚB a ČSOB.Všetky banky nás zdierajú,ale aby v týchto dvoch pri výbere väčších súm,ktoré bankomat nedá,pýtali ešte aj vodičský,alebo niečo iné okrem OP,to je na smiech.
3.Ak chce niekto všetko zdarma,potom sú tu internet.banky.Problém je,keď potrebuješ vybrať veľkú sumu.
4.Ja celé roky riešim účty tak,že všetky vlastnili deti a teraz už vnuci.Ja som len disponent.Prakticky každá banka má detský účet všetko zdarma,alebo len poplatok za vedenie 0,30€.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

trisestri Pozri príspevok
mna vytocil poplatok 7 eur za zrusenie vkladnej knizky,pritom tie vsetky peniaze som prevadzal na ich iny produkt,nevybral som z neho ani nepresunul ani cent a pozor na ten chytak ze viac uctov na jednej knizke,skoro sme prisli o eura,lebo pracovnicka sa pokusila kamuflovat ze tam nic nie je,pritom okrem presunutych vkladov tam bol aj terminovany vklad,radsej 10 kniziek,na kazdy vklad inu,ako sa spoliehat na ich ferovost,pripadne mat spisane vsetky vklady a cisla uctov.
Svokra má v sporiteľni na 1 vkladnej knižke 3 rôzne termínované vklady. Chcela vedieť, koľko má spolu, tak som jej to chcela zrátať, veru bola som z toho jeleň Veľmi čudne evidujú vklady aj úroky, je to totálne neprehľadné, veru som sa riadne zapotila, kým som prišla na to, ako to je
1 0
Jano24 Jano24

Jano24 je offline (nepripojený) Jano24

No tak to je chyták SLSP pre "blbých" ak na účte má byť zostatok 15 000 Eur. To môže si človek založiť pri účte SLSP povedzme ING konto a tám je úročenie 2% ak sa nemýlim teda pri 15000 Eur je to po zdanení cca 240 Eur mesačne, účet je bez poplatkov vedľajších a peniaze sú k dispozícii prakticky do troch dni ak ich chceme previesť z ING konta.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Sporiteľňa má úžasné podmienky na termínovaných vkladoch, napr. máte na termiňáku s 1/2 ročnou viazanosťou peniaze a chcete ich predčasne vybrať, mesiac skôr, / alebo len 1 deň/ pred termínom, zoberú vám komplet celé úroky
1 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

truch Pozri príspevok
Sporiteľňa má úžasné podmienky na termínovaných vkladoch, napr. máte na termiňáku s 1/2 ročnou viazanosťou peniaze a chcete ich predčasne vybrať, mesiac skôr, / alebo len 1 deň/ pred termínom, zoberú vám komplet celé úroky
Dáši to má aj zuno, pri terminovaných vkladoch.
1 0
janot janot

janot je offline (nepripojený) janot

240 € ROČNE
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať