Zavrieť

Porady

reinstal windowsu so skrytej partície

zdravím... ako sa dostanem do skrytej partície na notebooku ked chcem preinštalovat windows???? DVD som stratil ale malo by to íst aj s toho disku... len neviem prestne ako sa tam dostať...

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Scot2 je offline (nepripojený) Scot2

    Scot2
    Zdravím, nechcem zbytočne zakladať novú tému tak to napíšem sem... ide o to že mi nejde preinštalovať win7... mám NTB ASUS a tu treba stláčať tlačidko F9 pri štarte aby Vám vybehla tabuľka v ktorej si vyberiete jazyk a pokračujete (asusáci vedia o čom hovorím) no môj problém je ten že mne vybehne úplne niečo iné ako by malo... kde je problém? stratil som recovery particiu (aj keď mi ju v Tento počítač ukazuje)? môže to mať spoločné niečo s tým že vyhadzuje Windows prieskumník prestal pracovať?... PC som preskenoval a odstránil od vírov, NTB je po čertsvom preinštalovaní win (tým spôsobom ako som vravel F9 atď.) ale zrazu už to tak nejde, kde môže byť problém?

    http://www.pcforum.sk/re-format-wind...-vt114327.html užívateľ vifon 3 reakcia, a toto presne mne vyhodí tak kde je problém? NTB je nový ešte v záruke ASUS N73SV, je možnosť žeby predchádzajúca preinštalácia ten recovery zmazala?
    Naposledy upravil Scot2 : 09.07.12 at 19:36

    Robert Pekar je offline (nepripojený) Robert Pekar

    Obyčajný človek s obyčajnými problémami...alebo aj neobyčajnými :)) ...viac Robert Pekar
    Neviem, co tomu dobre rozummiem, ale ak mas na mysli skrytu particiu od vyroby s predinstalovanym OS, tak sa tam dostanes takto:

    Proces obnovení spustíte pomocí klávesové zkratky Lavy ALT + F10 hned po
    zapnutí počítače ve chvíli, kdy je obrazovce logo. Po nastartování
    vyberete v menu položku "Restore to factory default / Obnovit tovární
    nastavení" případně podobný text (muže se mírně lišit dle verze
    obnovovacího programu)

    reinstal windowsu so skrytej partície

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.