Zavrieť

Porady

na ktorý daňový úrad podať daňové priznanie B

Dobrý deň,


moja otázka znie, na ktorý daňový úrad treba podať DP, keď trvalé bydlisko má v inom meste, ako je miesto podnikania. Na miesto trvalého pobytu alebo podnikania?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    IVEB je offline (nepripojený) IVEB

    IVEB
    V Košiciach už existuje len jeden daňový úrad, v pôvodných DÚ je prázdno, takže tam už nemáš ako podať DP. Čiže len na Rozvojovej ulici .

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    stanuss Pozri príspevok
    Dobrý deň,


    moja otázka znie, na ktorý daňový úrad treba podať DP, keď trvalé bydlisko má v inom meste, ako je miesto podnikania. Na miesto trvalého pobytu alebo podnikania?
    trvalý pobyt

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    prosím Vás, posielam DP ulica hlinkova, košicej, aj prehľady a ostatné na DU košice,tomášikova, keď si pozriem DU ul. tomášikova, tak tam majú vypísané ulice, je tam aj hlinkova, ale keď si na drsr dám zistiť miestnu príslušnosť tak mi tam vyhodí DU košice ale rozvojova, tak kam teda zasielať? díky moc

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    sybila3 Pozri príspevok
    prosím Vás, posielam DP ulica hlinkova, košicej, aj prehľady a ostatné na DU košice,tomášikova, keď si pozriem DU ul. tomášikova, tak tam majú vypísané ulice, je tam aj hlinkova, ale keď si na drsr dám zistiť miestnu príslušnosť tak mi tam vyhodí DU košice ale rozvojova, tak kam teda zasielať? díky moc
    drsr.sk je oficialny web ... takze rozvojova - od 1.1.2012 bola zmena

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    ja som sa pýtala na podateľni na našom DÚ, povedali mi, že môžem podať daňové priznania, prehľady atď. na hociktorom DU (na hociktorom DU na Slovensku), oni si to potom medzi sebou prepošlú podľa miestnej príslušnosti...
    potešilo ma to, lebo ušetrím na poštovnom
    Naposledy upravil Heni : 29.03.12 at 15:41 Dôvod: doplnenie hociktorého DU ;)

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Heni Pozri príspevok
    ja som sa pýtala na podateľni na našom DÚ, povedali mi, že môžem podať daňové priznania, prehľady atď. na hociktorom DU, oni si to potom medzi sebou prepošlú podľa miestnej príslušnosti...
    potešilo ma to, lebo ušetrím na poštovnom
    v otazke ide o zaslanie ... podat sa moze na hociktorom pracovisku DU KE, ale DU KE ma len jednu oficialnu adresu na Rozvojovej
    Naposledy upravil avalik : 29.03.12 at 17:17 Dôvod: oprava

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    AHA A KEĎ SOM MESAčNé PREHľADY POSLALA NA TOMášIKOVU TAK SI TO NEJAKO HáDAM PREPOSLALI. Takže všetko na rozvojovú? díky moc ste mi pomohli

    na ktorý daňový úrad podať daňové priznanie B

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.