Zavrieť

Porady

opatrovateľka- vrátenie odvodov

Zdravím kolegyne-opatrovateľky,
má , prosím, niektorá skúsenosť s nasledovným?
Pár mesiacov (neznalá predpisov) som platila odvody v AT i na SK. Existuje nejaká možnosť, že by Rakúšania tú čiastku odvodov vrátili? Díky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Neznala? A to si poradacka uz styry roky?...

    Nepises,ako si v AT pracovala. Na rakusku, ci slovensku zivnost?Alebo na zmluvu s rodinou?

    alencek je offline (nepripojený) alencek

    alencek
    Díky za vyjadrenie...neznalá...hej, zo začiatku...ale čo s tým majú spoločné 4 roky, že som poradáčka...ja to chcem teraz riešiť, tak sa pýtam na názor...sorry...ja v AT pracujem stále, a samozrejme na živnosť, a popritom mám i na SK. Len rakúšanom dlho trvalo, kým mi "potvrdili-schválili" tzv. príslušnosť a tak.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    alencek Pozri príspevok
    Díky za vyjadrenie...neznalá...hej, zo začiatku...ale čo s tým majú spoločné 4 roky, že som poradáčka...ja to chcem teraz riešiť, tak sa pýtam na názor...sorry...ja v AT pracujem stále, a samozrejme na živnosť, a popritom mám i na SK. Len rakúšanom dlho trvalo, kým mi "potvrdili-schválili" tzv. príslušnosť a tak.
    Pytala som sa preto,lebo ak by si pracovala iba na rak. ZL, tak som vedela poradit a napisat postup. Ale nakolko mas aj slov. ZL, neviem, ci je to to iste, takze radsej necham poradit ine poradacky.

    A co s tym maju 4.poradacke roky? Ak si si nevsimla, tak som tam dala smajlika, snad vies co znamena...a bolo tym myslene to, ze taketo veci sa tu dost casto preberaju,ale to asi vies,ako skusena poradacka...

    alencek je offline (nepripojený) alencek

    alencek
    Díky arizona za odpoveď,
    ale ak by si bola taká dobrá, skús napísať, ako by si vedela poradiť . Díky

    opatrovateľka- vrátenie odvodov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.