Zavrieť

Porady

naklady v JU

Ahojte...potrebovala by som surne pomoc...znama ktorej robím JU mala info od nejakej p. uctovničky ze na firemny ucet ma prijmat len peniaze ....mobily,internet a vydavky platila vsetko zo sukromneho účtu....len raz za pol roka vytiahla nejaku zaokruhlenu sumu...môžem jej to dat do nakladov?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    mishelle Pozri príspevok
    Ahojte...potrebovala by som surne pomoc...znama ktorej robím JU mala info od nejakej p. uctovničky ze na firemny ucet ma prijmat len peniaze ....mobily,internet a vydavky platila vsetko zo sukromneho účtu....len raz za pol roka vytiahla nejaku zaokruhlenu sumu...môžem jej to dat do nakladov?
    Mishelle, a ty si účtovníčka ? Ak ano, prosím preložiť do "účtovníckej reči" čo si napísala ... čo chceš dať do nákladov - tú okrúhlu sumu ?

    mishelle je offline (nepripojený) mishelle

    mishelle
    Prepac,ponahlala som sa. No tie vydavky ako Su telefon a internet co platila zo sukromneho uctu cely rok/namiesto z firemneho/ ci jej mozem dat do nakladov napr.cez interny doklad,alebo ako vydavok z pokladne.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    mishelle Pozri príspevok
    Prepac,ponahlala som sa. No tie vydavky ako Su telefon a internet co platila zo sukromneho uctu cely rok/namiesto z firemneho/ ci jej mozem dat do nakladov napr.cez interny doklad,alebo ako vydavok z pokladne.
    Pokial tlf. a internet sú na firmu, môžeš jej to dať do náklado. Upozorni ju, nech firemné výdavky v budúcnosti platí z firemného účtu.

    mishelle je offline (nepripojený) mishelle

    mishelle
    No v tom je ten háčik....internet je na IČO ale mobil nie...je na obyčajnú FO....dostala som radu ze mam napriklad z 40 eurovej faktúry za mobil uznať napr. len 10 eur a dat to normalne do nakladov...čo vy na to?? DOkopy dakych 70 eur

    wirgi je offline (nepripojený) wirgi

    wirgi
    Manžel je SZČO a tel, pevnu linku ma ako súkromna osoba .Do nákladov v JÚ dávam 50%.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.