Zavrieť

Porady

Praca na dohodu

Dobry den, mam jednu otazku mozem dat do zmluvy teda do dohody o vykonani prace ze do 350 hodin rozsah praca do maja?je mozne potom predlzit tuto dohodu alebo spravit novu s tym istym zamestnancom od maja?nakolko nevieme ci bude moct pracovat od juna.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    lilina2 Pozri príspevok
    Dobry den, mam jednu otazku mozem dat do zmluvy teda do dohody o vykonani prace ze do 350 hodin rozsah praca do maja?je mozne potom predlzit tuto dohodu alebo spravit novu s tym istym zamestnancom od maja?nakolko nevieme ci bude moct pracovat od juna.dakujem
    U jedného zamestnávatela môže odpracovať na dohodu o vykonaní práce len 350 hod. Dohôd môže byť aj viac, ale nesmie byť prekročený ročný súčet odpracovaných hodín.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Ročne jeden zamestnanec u jedného zamestnávateľa môže odpracovať na DoVP 350 hodín.
    Je jedno ako to nazveš či mu dáš jednu dohodu do konca roka , alebo tri počas roka, ale spolu v úhrne prekročiť nesmie 350 hodín.

    lilina2 je offline (nepripojený) lilina2

    lilina2
    ok takze mozme napisat teraz do dohody kotra trva ze do 350 hodin od dnes do konca maja a ked to neprekroci tak mozme potom dalsiu dat na ten isty ukon od maja do konca roka do 350 hodin znova napisat?ide mi o to ci to musi byt na dohode aj rozratane tie hodiny na dva mesicae a potom od maja do konca roka ze to ma davat spolu 350 hodin....dakujeeem

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    lilina2 Pozri príspevok
    ok takze mozme napisat teraz do dohody kotra trva ze do 350 hodin od dnes do konca maja a ked to neprekroci tak mozme potom dalsiu dat na ten isty ukon od maja do konca roka do 350 hodin znova napisat?ide mi o to ci to musi byt na dohode aj rozratane tie hodiny na dva mesicae a potom od maja do konca roka ze to ma davat spolu 350 hodin....dakujeeem
    Nebude jednoduchšie urobiť jednu dohodu do konca roka ? Po prekročení 350 hod. ju ukončiť ?

    btt12 je offline (nepripojený) btt12

    btt12
    lilina2 Pozri príspevok
    hej ale my neiveme ci bude moct dalej robit lebo je to inval. dochodca
    Potom tu dohodu mozes ukoncit "dohodou o ukonceni", ked zistis, ze viac uz nemoze robit.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.