Zavrieť

Porady

POZOR na FAKTÚRU od SLOVENSKÝ TELEFÓNNY ZOZNAM

Práve nám došla faktúra od spoločnosti Slovenský telefónny zoznam s.r.o., IČO: 44759932 za uverejnenie inzerenta v zozname Slovenský telef.zoznam 2012 za obdobie dle zmluvných podmienok.

Faktúra je ostrá nie zálohová!!!! v sume 119,40 eur.

Na druhej strane malým šedým neviditeľným písmom napísané podmienky, že ide o výzvu k prvej platbe a keď ju uhradíme tak sa uzatvorí inominátna zmluva.
Zároveň ďalšia "blbosť" je, že na Fa je napísaní že je to suma celková. Ale v podmienkach, je to štvrťročná platba.
Mám taký silný pocit, že ide o ďalšiu spoločnosť, ktorá skúša, či ľudia uhradia a potom sa budú ľudia sťažovať, tak pozor ak o takúto službu nemáte záujem tak neuhrádzajte.
Usporiadat
Ivana 1511 Ivana 1511

Ivana 1511 je offline (nepripojený) Ivana 1511

Máš pravdu, aj nám prišla ale ja čítam aj to čo sa pomaly nedá prečítať / bledo šedé na bielom ozaj sa to zle číta / ale stojí to za námahu. Tiež som sa až tam dočítala, že je to platba štvrťročná. Neuhradila som a skončila v koši. Spomínam si, že nám prišla aj v minulom roku a tiež sme ju neuhrádzali. Asi skúšajú v tomto období naše nervy.
2 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Tiež mi prišla až som skoro obvinila šéfa čo za blbosť objednal a potom som našla: v ľavom dolnom rohu je napísané - platba je dobrovoľná, a skončilo v koši. No vynaliezavosť niektorých ľúdí, klobúk dole.
1 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
mne dnes došla, ešte na staré meno firmy, bez IČO mojej firmy............putovala do koša, ale žiadne poznámky som si tam nevšimla, je fakt, že je ostrá, ale už som na také veci opatrná.
2 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Aj ja som práve otvorila obalku, ...ani len adresu moju nevedia, IČO samozrejme žiadne, opísali len adresu prevádzky...bóóže to sú špiny!!
2 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja som nedávno písala o doručení rovnakej FA tu
http://www.porada.sk/t124558-p3-slov...ml#post2022780
Naposledy upravil Zita5 : 23.03.12 at 12:22
2 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
A prečo si na ňu treba dávať pozor? Je tam antrax? Snáď každý vie, čo si objednal a o čo má záujem.
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Pridávam sa. Keďže mám dnes dovolenku a nie som v práci, volali mi, že prišla poštou ostrá faktúra od Slovenský telefónny zoznam, že čo s tým, či sa to bude platiť. Samozrejme som povedala, že firma nič neobjednávala, nech tam zavolajú. A predstavte si, na uvedené t.č. sa nedá dovolať. V pondelok si fa hneď preštudujem. Uričte by som ju neuhrádzala, ale napriek tomu som rada, že existuje porada a našla som tu, že ide o podvod. Vďaka za Vaše príspevky.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

tak som sa tam na xxx-ty raz dovolala. Na mail helplinestz@gmail.com som napísala, že ich žiadam o vymazanie akýchkoľvek mojich údajov z ich databázy...čakám na odpoveď...oznámim Vám
povedalo mi tam jedno chúďa /do kaše namočené dievčatko/ že to je len ponuka!! tak ako upozornila aj Zita5-Zitka vo svojom príspevku, mne sa ani tie všeob.podmienky čítať nechcelo..tak dík Zitka






Naposledy upravil Halli : 23.03.12 at 13:19
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Sú to nekalé a podvodné praktiky - oznámiť SOI na túto spoločnosť.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Zatiaľ mi chrapúni neodpísali...ale zavádzajúce faktúry, to vedia posielať!!!...ale už je v skartovačke, tak len čakám ako sa zachovajú..
0 0
FAA FAA

FAA je offline (nepripojený) FAA

Som Božie dieťa
marjankaj Pozri príspevok
A prečo si na ňu treba dávať pozor? Je tam antrax? Snáď každý vie, čo si objednal a o čo má záujem.
by si sa čudovala...
0 0
kn-alka kn-alka

kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

Jarka jméno mé :)
Aj u nás vo firme skončila v koši
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Moja známa robí učto pre viac firiem a za jednu firmu prišla aj upomienka na tri roky dozadu, že nezaplatili faktúry. Aj tak ľudí skúšaju či im nepovolia nervy a zaplatia.
Inakšie skončia vždy v koši.
0 0
uko uko

uko je offline (nepripojený) uko

marjankaj Pozri príspevok
A prečo si na ňu treba dávať pozor? Je tam antrax? Snáď každý vie, čo si objednal a o čo má záujem.
nahodou, nam tom prislo presne v case, ked sme cakali fakturu za uverejnenie nasej firmy v telefonnom zozname, ale od mediatel (zlate stranky) . az som mala pocit, ze sme odpocuvani
0 0
evitaso evitaso

evitaso je offline (nepripojený) evitaso

Kým som otvorila "PORADU" tak som nadávala ako pohan čo to zase šéf podpísal. Veľká vďaka, za upozornenie. Tá pekná pani obvolávala šéfa dlho aby sa sním dohodla, ale nemohla ho zohnať tak rovno poslala faktúru.Faktúru by som neuhradila, kým by som nevidela podpísanú zmluvu. Tak ale aspoň som nemusela šéfa bombardovať o zmluvu.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

S radosťou posiela tato spoločnosť faktury mojim zahraničnym klientom, ktorí slovensky nevedia a nemaju si to ani ako preložiť.
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
Vidim ze faktury su IN..

Skoda ze som sa nezapojil do toho aj ja
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Nam dokonca prisli behom 2 tyzdnov tieto fa dve. Ked som tam chcela zavolat, ze aku maju na to objednavku, telefon nikto nedvihal - viac-x.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať