Zavrieť

Porady

restart vo vlozeny usb

Dobry,

Mam takýto problém, s PC. Začala mi sama od seba mrznúť myš aj klávesnica, nefungovali mi dobre programy, antivírový program sa vypínal sam od seba, tak som sa ho rozhodla preinštalovať. No to bol tiež jeden veľký problém proste načítal len polovicu súborov s inštalačného cd a potom pc zamrzol alebo písal po anglicky nejaké blbosti ktorým som nerozumela. Zavolala som brata jemu to tieš nešlo tak som ho presvedčila aby otvoril bednu všetko vybral a vložil naspäť. Nejako to naskočilo a preinštalovalo sa. Ale teraz mi zas robí takú vec že keď vložím usb klúč a dám prekopírovať nejaké súbory na usb tak počítač sa sám reštarte, neviete s tým poradiť už mám z toho počítača riadnu migrénu a mám chuť ho buchnúť pár krát kladivom možno sa spamätá. Je už starší asi 4 roky, na tomto fóre niekto spomínal že ked sa sám reštartuje že je to chyba zdroja môžete mi vysvetliť akého a ako ho vymeniť. dakujem za rýchlu odpoveď a pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    restart vo vlozeny usb

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.