Zavrieť

Porady

bravčové stehno

Dobrý deň,

milé poraďáčky a pora´dáci, potrebovala by som nejaký dobrý, chutný recept na nedeľnajší obed, kúpila som bravčové stehno. Našla som recept na pečené stehno v celosti na bielom víne s rozmarínom, nemáte niekto skúsenosti s takýmto receptom? Bojím sa ale, že to bude suché takže by sa k tomu hodila asi nejaká omáčka. Ďakujem za každý recept
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    To s bielym vinom a rozmarinom moze byt vyborne, ale potrebujes dobre biele vino od cloveka, ktory vinu rozumie. Lacne biele vino zo supermarketu dokaze poriadne pokazit jedlo. Suche to nebude, ak to potries dostatkom tuku. Lepsie by bolo hadam upiect to s rozmarinom a cesnakom a vino pouzit potom na jus.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Slayer666 Pozri príspevok
    To s bielym vinom a rozmarinom moze byt vyborne, ale potrebujes dobre biele vino od cloveka, ktory vinu rozumie. Lacne biele vino zo supermarketu dokaze poriadne pokazit jedlo. Suche to nebude, ak to potries dostatkom tuku. Lepsie by bolo hadam upiect to s rozmarinom a cesnakom a vino pouzit potom na jus.
    hovorí sa, že víno ktoré nie je dobré na pitie nie je dobré ani na varenie....
    ja si to viem predstaviť aj s červeným vínkom... možno blbosť, ale ja br. stehno ako mäso neznášam nekupujem....tak keby sa u mňa vyskytlo asi tú chuť a suchoty ktoré v ňom cítim by som chcela niečim prebiť.... a samozrejme piecť zakryté

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.