Zavrieť

Porady

Korupcna cestovka

http://style.hnonline.sk/cestovanie/...si-to-dokazali


velmi zaujimavy napad, cestovka ukazujuca ludom miesta kde sa odohrala korupcia... - toto je dokonalost na tvorbu verejnej mienky a hamby zlodejov...

PS: zaujimalo by ma ci cenzura na tomto fore je bezny jav....ale asi ano kedze kazdy moj prispevok mimo mediami tlacenej propagandy je zmazany...
Mila123 si taký, malý extrémista? nacionalista?.....nie je to tým????
rado3105 ano som nacionalista, ale nie extremista. Nacionalizmus je odkedy zakazany a cenzurovany? asi som zaspal dobu...
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

mlisa
takze servilnost, malomestiactvo a povysenectvo... co sa tu clovek nedozvie :-)
Mne osobne tieto prispevky vadia nie preto ako udajne otvaraju oci, ale preto ze toto forum som vzdy povazovala za a) odborne a b) oddychove. Politika a otvaranie oci mi sem nesedia a vadia, ked chcem politiku, citam noviny, ked chcem otvaranie oci, poznam dost for kde sa to riesi konkretnejsie a podrobnejsie ako tychto par vykrikov do tmy. Toto mi pride ako pchanie clankov o globalnom oteplovani na forum pre dojciace mamicky, proste mimo temy.
Naposledy upravil mlisa : 26.03.12 at 09:32

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Eulalia
A nebude to náhodou tým, že sa prezentuješ na nesprávnom fóre?
Už si bol upozornený adminom aj moderátormi a predsa sa silou-mocou snažíš presadiť. Nájdi si také fórum, kde budú Tvoje príspevky vítané. Zdá sa, že na Porade to nie je.
Indeed Také forum bolo kedysi aktualne.sk, no po uprave možnosti prihlásenia , to tam prestalo mať šťavu..

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Vylúčený člen Indeed
Ja vítam príspevky od rado 3105 pretože otvárajú ľuďom oči.

A holá pravda a krutá realita bolí a kole.

Ale to nie je pravy dovod prečo moderatori nemaju radi rado 3105 a inych podobných prispievateľov,

pravým dovodom je ich nemiestna servilnosť , malomeštiacké zmyšĺanie a povyšenectvo

kedže Porada už nie je elitným klubom niekoľkých desiatok vyvolených, čo si navzájom pochlebujú a klikaju na užitočné

dostal sa sem aj plebs a hlavne nekomfortní samostane premýšĺajúci ľudia, čo majú odvahu isť nie s davom ale proti prudu,
a to ich štve.
Naposledy upravil Indeed : 26.03.12 at 08:56

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Vylúčený člen Indeed
Tak potom treba apelovať na hlavneho administratora tohto fóra aby

zmenil obsah tohto fora a ponechal len tieto sekcie :

Účtovníctvo,dane,právo a BOZP
Podnikanie
Psy a mačky
Záhradka

Akekoĺvek príspevky mimo týchto okruhov tém aby boli ihneď vymazané

A problém by sa vyriešol k spokojnosti niekoľkych osob.

Porada je však ŠIROKOSPEKTRALNA ,preto to asi treba asi nechať tak ako to je.

A čo ma nezaujíma o tom nečítam, na to nereagujem.

rado3105 je offline (nepripojený) rado3105

Vylúčený člen rado3105
v priebehu 3 rokov mam 300 prispevkov, ze by som nejakou aktivitou chrlil asi tazko...pravda v tomto svete nie je dovolena, obzvlast nie ohladom otazok: zidovsky supremacizmus(na ktory casto utocim) a romovia....+ mnoho ineho...ono skor ci neskor kazdy na to dojdete, lebo co hovoria konspiratori a protiprudaci, to zacnu ovce akceptovat po 10-20 rokoch(samozrejme ak medialna propaganda a umyselne vymyvanie mozgu neposkoci na vyssi level). Ale tak ci tak, tito manipulatori zacinaju mat problemy a to je uz na zapade vidiet.... Inak sranda, ked stretam ludi a zacnem sa s nimi rozpravat, vela ludi zdiela moj nazor.
Inak zacnem preventivne zakladat temy aj pre ovce: napr. farma, hotel paradise(ci ako sa to vola) a ine sracky, ktorym chapu....
mlisa vieš, možno by si oslovil viac ľudí, keby si ich popritom neurážal. Inak pekný deň.
rado3105 mlisa pozri si vsetky moje prispevky, nikdy som nezacal ako prvy na niekoho utocit...

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
Porada je v prvom rade odborné médium, ktoré má aj svoju kaviareň, ale tá slúži na priateľské a nie na konfliktné debaty. Treba rozlišovať medzi dodržiavaním pravidiel a cenzúrou.

Už som ti to rado vysvetľoval! Ďalšie takéto témy tu nebudú akceptované.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.