Zavrieť

Porady

Butik resp. incomingova cestovka

Chcel by som si otvorit butik s oblecenim v niecom takom ako trzne centrum. Rad by som vedel ci to vobec ma vyznam. Ako a kde nakupit tovar? Pripadne ake su nastrahy tohto druhu podnikania. Mam jeden vyhliadnuty, prenajom mesacne cca 10000 sk, ale neviem ci do toho ist alebo nie. Ak mate niekto skusenosti, prosim poradte!

Dalsi napad je zalozit incomingovu cestovnu kancelariu, organizovat zajazdy po slovensku pre anglicanov, irov a pod. Vsetko by sa to dialo cez internet. Tu by som v podstate aj vyuzil moje vzdelanie - manazmentu cestovneho ruchu. Mam zistene nejake zaciatocne naklady na zriadenie kvalitnej stranky. Len opat neviem ako dalej.

Ak niekto viete, pomozte, za kazdu radu a napad budem vdacny. Zivnostensky list uz mam, len ho nijako nevyuzivam...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    treba sa pustit do hocicoho vsetko ma svoje nastrahy ale hlavne je prezit prve dva roky a potom sa uvidi ci sa vyplatilo alebo nie ja by som sa pustil radsej do cestovky lebo cestovny ruch je dolezity pre vsetky kraje ak by ste potrebovali vyplnit volny ces pasazierom zabavou ozvite sa mi mam v tom skusenosti mail vetrak@sldk.tuzvo.sk

    Butik resp. incomingova cestovka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.