Zavrieť

Porady

predaj kovového šrotu

Som zamestnanec na TPP. Mal som v roku 2011 príjem zo šrotu vo výške 550,- Eur. Musím priznať tento príjem, alebo čo s tým?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Katy a R ale je nad 500 evri - tak včul ako ??? ..

    psps je offline (nepripojený) psps

    psps
    Ice dive Pozri príspevok
    no ak to bol priležitostný jednorázový príjem tak nie...
    Urobil som to 2-krát do roka. Čo sa považuje za príležitostný príjem?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    psps Pozri príspevok
    Urobil som to 2-krát do roka. Čo sa považuje za príležitostný príjem?
    Podľa mňa dať do DP spolu s príjmom z PP.
    psps Prepáč že sa hlúpo pýtam, čo je z PP ?
    Tweety PP pracovný pomer.

    psps je offline (nepripojený) psps

    psps
    1Dara Pozri príspevok
    Ano to je pravda, pretože minulý rok som bol zamestnanec a takto som predával šrot a tento rok som SZČO a chystám sa zas predať šrot. V tejto téme ma zaujíma problematika príjmu zo šrotu a zdanenie a v tej druhej téme ma zaujíma používanie ERP. Tak sa pýtam takto rozdelene. Neviem ako to tu presne funguje, ale myslím, že som to zadal v pohode, či nie? Vieš mi poradiť v tejto téme alebo v tej druhej? Vopred ďakujem

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    psps Pozri príspevok
    Ano to je pravda, pretože minulý rok som bol zamestnanec a takto som predával šrot a tento rok som SZČO a chystám sa zas predať šrot. V tejto téme ma zaujíma problematika príjmu zo šrotu a zdanenie a v tej druhej téme ma zaujíma používanie ERP. Tak sa pýtam takto rozdelene. Neviem ako to tu presne funguje, ale myslím, že som to zadal v pohode, či nie? Vieš mi poradiť v tejto téme alebo v tej druhej? Vopred ďakujem
    a naozaj náš nevodíš za nos http://www.porada.sk/184490-danove-p...ml#post2024206
    http://www.porada.sk/190807-prijem-z...ml#post2024096

    psps je offline (nepripojený) psps

    psps
    Ano, zadáva sem otázky aj moja priateľka, ale ona nie je prihlásená, a zadávam sem aj otázky, ohľadom mojich známych, ktorý sa sem boja prihlásiť, lebo si myslia, že budú platiť. Je na tom niečo zlé? Zadávam vždy otázky čo možno najkonkrétnejšie (aspoň sa o to snažím) tak aby sa v tom poraďáci vyznali a aby mi jasne odpovedali alebo to mám naozaj všetko podrobne a opýsať všetok ten guláš okolo? No vidíte a takto to vždy skončí, že sa začne rozoberať úplne niečo iné ako som sa pôvodne pýtal (aspoň ja mám takú skúsenosť) a ja sa aj tak nedozviem odpoveď a zajtra zas budem musieť otravovať úrady.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    psps Pozri príspevok
    Ano, zadáva sem otázky aj moja priateľka, ale ona nie je prihlásená, a zadávam sem aj otázky, ohľadom mojich známych, ktorý sa sem boja prihlásiť, lebo si myslia, že budú platiť. Je na tom niečo zlé? Zadávam vždy otázky čo možno najkonkrétnejšie (aspoň sa o to snažím) tak aby sa v tom poraďáci vyznali a aby mi jasne odpovedali alebo to mám naozaj všetko podrobne a opýsať všetok ten guláš okolo? No vidíte a takto to vždy skončí, že sa začne rozoberať úplne niečo iné ako som sa pôvodne pýtal (aspoň ja mám takú skúsenosť) a ja sa aj tak nedozviem odpoveď a zajtra zas budem musieť otravovať úrady.
    preco nejdu otravovat urady tvoji znami - ved tam sa nemusia prihlasovat?
    psps Otravovať mňa je pre nich jednoduchšie

    predaj kovového šrotu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.