Zavrieť

Porady

pokazená tlačiaren

Prosím Vás, vie mi niekto poradiť čo mám robiť keď pri tlačeni wordového dokumentu sa zrazu tlačiaren zbláznila a tlačí len papiere, na ktorých je len 1 - 2 riadky čudných znakov a pismen a tlačí to stále dookola bez prestávky? Aby to prestalo musela som vytiahnuť všetky papiere a teraz mi tu stále bliká vystraha, že tlačiaren nezobrala papier... skušala som tento problém vyriešiť vypnutim a zapnutim ale nči nepomáha vopred ďakujem za všetky rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Poradil by som: Ak máš inštalačné médium k tlačiarni (CD): odinštaluj tlačiareň zo systému. Prečisti registre (odstráni zmienky o tlačiarni). Odpoj tlačiareň od PC. Reštart. Vlož inštalačné CD a postupuj ako pri novej inštalácii tlačiarne - nainštaluješ ovládač. Ak ťa vyzve - pripojíš tlačiareň. Postupuj presne podľa návodu (buď písaného, alebo na monitore).
    Ak nemáš inštalačné CD: podľa typu tlačiarne a OS si na stránke výrobcu tlačiarne stiahni potrebný ovládač a ulož u seba v PC (nezabudni,kde ho máš ). Potom postupuj podľa vyššie napísaného (mimo vloženia CD, použiješ stiahnutý ovládač).

    pavles1 je offline (nepripojený) pavles1

    pavles1
    Niekedy postačí iba zmazať tlačovú frontu tlačiarne, ktorá sa nachádza v operačnom systéme Windows a potom vypnúť a zapnúť tlačiareň. Tlačová fronta je prístupná pod zoznamom nainštalovaných tlačiarní.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.