Zavrieť

Porady

Bolesť pod pravými rebrami a vysoké CRP

Dobrý deň, mám problém s vysokým CRP-84. Okrem toho ma trápi bolesť pod pravými rebrami, asi tam kde je aj žlčník. Vlastne na pohotovosti ma odpísali s tým že ide o podráždený žlčník. Obvodná lekárka ma posla na komplet sono brucha, všetky výsledky boli v poriadku, žiaden nález. Tak z čoho by mohla byť tá bolesť a CRP zvýšené? Cítim takú tupú bolesť pri hlbokom nádychu a ležať môžem len na chrbte bez pohnutia. Trvá to už 5. deň. Užívam aj atb. Už som premýšlala aj nad návštevou bylinkárky. Za vaše rady vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

    petermikuláš
    Pri všej úcte ľudia uvedomte si, že porada.sk nie je ambulancia a ani ju nikdy nenahradí. My tu pri obrazovkách Vás nikdy nevyšetríme, môžeme len poradiť, ale to nikdy nenahradí klasické vyšetrenie, ono sa to nedá. A ani nikto z nás zdravotníkov Vám presne nepovie cez net Vašu diagnózu. Toto je príklad kde je potrebné fakt vyšetrenie. Ak ste nepochodili na pohotovosti alebo Vášho obvo´dáka tak existujú predsa aj iní lekári, treba ich navštíviť. Treba navštíviť internistu. Nepotrebujete na to súhlas Vašej obvo´dáčky lebo výmenné lístky sú zrušené, ale potrebujete si uvedomiť, že za Vaše ste v prvom rade zodpovedná Vy sama. Bylinkárku nateraz určite nechajte tak veď ani neviete čo Vám je, tak čo si chcete u bylinkárky liečiť?
    Trochu ma udivuje tento spôsob uvažovania : jeden /dvaja lekári - následne bylinkárka, liečiteľ a pod./. Potom to nasleduje takto: zhoršenie príznakov - ťažké zhoršenie príznakov - následne iný lekár prípadne hospitalizácia. Viem to zo svojej klinickej praxe. Tak prečo to neurobiť jednoduchšie hne´d od začiatku, teda: jeden/dvaja lekári nepomohli - tak iný lekár. A je to.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    stres, ťažké jedlo, diétna chyba, prekonané ochorenie....zvýšené CRP je s prebiehajúceho zápalu...

    Bolesť pod pravými rebrami a vysoké CRP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.