Zavrieť

Porady

vypínanie PC

Ahojte mam tu jeden notebook toshiba... a mam problem ze ked ho vypinam tak sa nechce vypnut proste stale ukazuje ze vypina sa. Jedine rucne podrzanim tlacitka... inac sa vypina aj hodku a pol a ..dalej sa mi nechce cakat.. nejde o akutalizaciu ani nic ine..ukazuje len vypina sa... neviete poradit v com by mohol byt problem alebo co by som mohol skusit? okrem preinstalvoania windowsu to beriem ako poslednu moznost ktoru moc nechcem kvoli programom.. Dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    no nechcem byt hlupak, ale podla mna nebude chyba v nastaveni registrov a ak si amater neodporucam menit hodnoty. dolezite je aky typ WIN je nainstalovany a rad by osm vedel aky je notas stary. staci par udajov, typ CPU a RAM a pod. najdes to cez ovladacie panely>>vykon a udrzba>>system>>obecne.

    michaelson je offline (nepripojený) michaelson

    michaelson
    no je tam windows 7 ,,,, notas ma asi len 4 mesiace, kupovany ako novy zo shopu a udaje presne neviem lebo ho nemam pri sebe , ale tusim je tam RAM 4ka , proste neni stary

    michaelson je offline (nepripojený) michaelson

    michaelson
    este taka vec momentalne mi hlavny uzivatel toho notebooku povedal ze niekedy ho vypne normalne a niekedy ani za hodku.... takze neviete nikto nic ze ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.