Zavrieť

Porady

ovladace sempron 2600+

zdravim, chcem poprosit niekoho ochotneho, ci mi vie poradit kde najdem ovladace na CPU sempron 2600+. servisujem staru haraburdu s jednojadrom na 1,6 Ghz, vsetky ovladace mam, ale akokolvek som googlil nedopracoval som sa k ovladacu na CPU s grafikou. ak sa najde niekto kto mal v dobach davnych AMD semrpon, poprosim len linku, bud sem alebo na mail. vopred dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

    ACCNT
    nie som si isty, co hladas? ku procesoru netreba ziadny ovladac. ak ti ukazuje vo windowse zlu frekvenciu, tak to treba nastavit v biose.
    ovladace sa hladaju podla typu dosky. mas v spravcovi zariadeni nezname zariadenia? alebo ako si prisiel na to, ze treba nejake ovladace?
    CPucko ide v poho, ale netaha mi grafika.
    hradam ovladac na grafiku. CPU spominam preto, ze v tychto CPUckach je graficky cip integrovany. problem je ze neviem presne kde sa u AMD taketo veci hladaju, s intelackymi cipmi som nikdy problem nemal .. nerad si robim hanbu, ale bohuzial.
    podla googla sudim ze by som mal najst nieco ako sempron 2600+ disply driver, par linkov som nasiel ale ani bohovi neviem najst priamo ten ovladac ako samostatny SW. a ten komp je skladacka, takze k tomu nic neni, ostatne som si vsetko nasiel. kompik ide aj bez ovladaca, sak XPcko HW akceptuje automaticky, len grafika mu bude chybovat pri zatazil, tak tam chcem ten ovladac raci nainstalovat.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    //support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
    alebo v guglovi daj a hľadaj -installation driver cd ati catalist sapphire
    viktorviktor Pozri príspevok
    //support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
    alebo v guglovi daj a hľadaj -installation driver cd ati catalist sapphire
    tieto ovladace nepojdu, som ich uz skusal. o AMD neviem vela ale rada catalyst je vyrazne novsia ako ta grafika co som spominal uz viam ako to vyriesim. ale dik vsetkym za rady.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Ak je grafika na základnej doske ,tak ovládače nájdeš u výrobcu základnej dosky.Ak je to grafika AGP,PCI-e ,tak grafika má nejaké označenie aj výrobcu.

    ovladace sempron 2600+

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.