Zavrieť

Porady

poznamky

Už tomu asi nerozumiem, ale volala som teraz s danovym riaditeľstvom ohladom poznamok k účt.závierke a bolo mi povedané,že národ nečíta a všetci posielaju 40 stranové poznamky ,že poznamky vôbec nemaju byt take obsirne, môžu byt vo vzore ako staré usmernenie len aby to čo ma byt v tabulke aj bolo. lebo ja som včera poslala v starom formate poznamky a na danovom mi tvrdili že ked tam mam v tabulkach uvedené jednotlivé pohyby majetku,rezerv, tak žiadne iné poznamky nemam tvorit, lebo som chcela poslat dnes opravné poznamky, aky mate poradaci na to nazor, ja fakt neviem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    calawen je offline (nepripojený) calawen

    calawen
    pokiaľ viem, tak treba do starých poznámok zakomponovať aj nový vzor - tabuľky. samozrejme, pokiaľ nie je náplň pre všetky tabuľky, tak je zbytočné tlačiť 40 strán... Moje 4 firmy mali poznámky v rozsahu 6 (začínajúca sro), 12,15,15 strán...

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    aj pre nich platí nové obsahové členenie vrátane tabuliek, avšak zmysle pokynu DRSR tie tabuľky, pre ktoré nie je obsahová náplň nemusíš vypĹňať. Veľakrát už mne na Daňovom úrade poradili zle a nedržím sa ich rád.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.