Zavrieť

Porady

IP adresa zmena

Dobrý deň, chcem sa informovať či je možná zmena IP adresy. Mám záujem si totiž objednať z americkej webovej stránky no stále ma presmeruje na jej európsku verziu a tým pádom mi nezobrazí ich výpredaj. Predpokladám, že presmerovanie je na základe mojej europskej IP adresy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Otazka je, ci z Ameriky posielaju aj do Europy .....cize na ich stranku sa cice dostanes, ale objednat s dodanim do EU ti nemusi ist.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Mám záujem si totiž objednať z americkej webovej stránky no stále ma presmeruje na jej európsku verziu a tým pádom mi nezobrazí ich výpredaj.
    Vzhľadom k tomu, že to automaticky presmeruje na európsku stránku, je predpoklad, že z USA tento tovar sa nebude dať (po prípadnom objednaní cez proxy) odoslať - vyhodnotením adresy. Jediná možnosť by bola, ak by niekto v USA (ak poznáš) objednal tento tovar a následne ho odoslal (trochu komplikované, ale niekedy sa to takto robí).

    reesee je offline (nepripojený) reesee

    reesee
    A je to legalne si takto zmenit IP adresu? Lebo nerada by som sa dostala do problemov Neplanujem totiz ziadnu nelegalnu cinnost)

    reesee je offline (nepripojený) reesee

    reesee
    No ja tam mam znamych takze oni mi to poslu domov len sa potrebujem dostat na tu americku verziu

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    1. Zatial som nepocul o tom aby proxy servery boli nelegalne.
    2. Na tu americku stranku sa dostanes cez proxy (vid vyssie).
    3. Len treba zvazit ci sa tento postup vyplati
    4. Ak ta to presmeruvava na europsku stranku, tak si to objednaj cez nu, alebo ak to chces silou mocou z USA, tak nech ti to objednaju ti znami a nech ti to aj poslu (inak ak sa dostane na USA stranku cez proxy, tak budes musiet zadavat data tych znamich v USA)

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    ja osobne by som sa cez proxy server neprihlasoval k svojmu osobnému účtu v banke, ani neprevádzal žiadne platby.

    reesee je offline (nepripojený) reesee

    reesee
    No dostala som sa nakoniec na americku verziu cez proxify.com, vsetko mi funguje tak ako ma len po jahoszmsk prispevku sa bojim zrealizovat platbu...dokaze to ohrozit moj osobny ucet v banke ked sa prihlasim cez proxy online (cize to nemam nainstalovane ako software)? za odpoved dakujem

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    pri komunikacii s bankou prebieha komunikacia sifrovane, takze teoreticky je jedno, ci ides cez proxy, alebo priamo (avsak radsej by som sa poradil s odbornikmi )

    reesee je offline (nepripojený) reesee

    reesee
    no praveze nepoznam ziadnych odbornikov tak som dosla sem ja to chcem platit cez paypal..no neviem ci to nieco meni na veci

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    nemalo by sa stat nic, len si dobre pozri ci ta na paypal presmeruje na https a bude ukazovat platny certifikat

    reesee je offline (nepripojený) reesee

    reesee
    ahaaaa cize ked to tam svietit nebude pocas toho ked budem robit objednavku tak utekam rychlo prec?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.