Zavrieť

Porady

stvrtročné prehlady

ahojte, mám vytlačený danový kalendar pre rok 2012 a zaujalo ma ,že termíny na podavanie štvrťročných prehladov o zrazených a odvedených preddavkov zo miezd nie sú v tomto kalendari popisané termíny dokedy ich poslať, predsa sa posielaju a za štvrťrok si žiadame ako zamestnavateľ vysku vyplateného bonusu z vlastných prostriedkov. stale platí,že termin na podanie prehladu za 1 štvrrtok je do 30.4.2012,II štvrťtok 31.7.2012,3 štvrťrok do 31.10.2012 a IV štvrťrok do 31.1.2013? zaskočilo ma to,že to v danovom kalendari chyba
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Katarína Cigánová
    vanessa2 Pozri príspevok
    ahojte, mám vytlačený danový kalendar pre rok 2012 a zaujalo ma ,že termíny na podavanie štvrťročných prehladov o zrazených a odvedených preddavkov zo miezd nie sú v tomto kalendari popisané termíny dokedy ich poslať, predsa sa posielaju a za štvrťrok si žiadame ako zamestnavateľ vysku vyplateného bonusu z vlastných prostriedkov. stale platí,že termin na podanie prehladu za 1 štvrrtok je do 30.4.2012,II štvrťtok 31.7.2012,3 štvrťrok do 31.10.2012 a IV štvrťrok do 31.1.2013? zaskočilo ma to,že to v danovom kalendari chyba
    štvrtročne to tam chýba preto , lebo prehlady o zrazených a odvedených preddavkoch sa posielaju od 1.1.2012 mesačne . a maju aj trochu iný formát . posielame ich menovite za každého zamestnanca

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    vanessa2 Pozri príspevok
    ahojte, mám vytlačený danový kalendar pre rok 2012 a zaujalo ma ,že termíny na podavanie štvrťročných prehladov o zrazených a odvedených preddavkov zo miezd nie sú v tomto kalendari popisané termíny dokedy ich poslať, predsa sa posielaju a za štvrťrok si žiadame ako zamestnavateľ vysku vyplateného bonusu z vlastných prostriedkov. stale platí,že termin na podanie prehladu za 1 štvrrtok je do 30.4.2012,II štvrťtok 31.7.2012,3 štvrťrok do 31.10.2012 a IV štvrťrok do 31.1.2013? zaskočilo ma to,že to v danovom kalendari chyba

    Dobré ráno

    http://www.porada.sk/t179936-prehlad...-po-novom.html

    http://www.porada.sk/t181107-novy-me...tvrtrocny.html

    stvrtročné prehlady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.