Zavrieť

Porady

bambusovy plot

zdravim,neviete dobry e-shop na bambusovy plot-pletivo,skusam to zprava z lava ale u nas tazko najst predajcu(v madarsku a cechach bez problemov).alebo kde sa to da u nas kupit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    vulxy Pozri príspevok
    vdaka ,je to pekne ale trosku predrazene....
    štiepaný bambus je lacnejší

    http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...bumFuA&cad=rja

    daj si do google plot z bambusu - dáva iné odkazy

    wabi je offline (nepripojený) wabi

    wabi
    vulxy Pozri príspevok
    videl som uz hotove pletivo z vrby na madarskych strankach a je to pekne ale zda sa mi menej trvacne-lamave...neviem,som sa rozhodoval podla fotiek co som nasiel na nete a najviac sa mi pozdava bambus.este dodam ze to bude plot na chalupu aby som zakryl susedov bordel vedla co ma.

    foto na porovnanie http://www.kert-to.hu/component/virt...0&limitstart=0
    Nuž ale ja som myslel,na to, že to vŕbové pletivo môže mať vlastné korene a teda bude "veľmi trvácne" a bude dokonca aj dorastať a listami zakrývať suseda. Raz za rok ho treba na jar ostrihať a zapliesť, alebo aj nie. Dá sa tvarovať a rastie ako z vody.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ja som tiez zohanala bambusovy plot. Na nete boli dost vysoke ceny. Zistila som, ze u nas ho maju skoro v kazdom zahradkarstve a asi o 1/3 lacnejsie ...

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    arizona Pozri príspevok
    Ja som tiez zohanala bambusovy plot. Na nete boli dost vysoke ceny. Zistila som, ze u nas ho maju skoro v kazdom zahradkarstve a asi o 1/3 lacnejsie ...
    nemas nahodou poruke foto ako to vyzera zblizka alebo vobec ako to vypada namontovane,priznam sa este som take v reale nevidel
    vulxy uz mi to doslo, som ako bambus z tolkeho googlovania.....

    wabi je offline (nepripojený) wabi

    wabi
    A čo takto vŕbový plot upliesť. Predstavte si živé vrbové prúty - zakorenené, košikárska vŕba, akurát raz za rok na jar, ostrihať.

    vulxy je offline (nepripojený) vulxy

    vulxy
    wabi Pozri príspevok
    A čo takto vŕbový plot upliesť. Predstavte si živé vrbové prúty - zakorenené, košikárska vŕba, akurát raz za rok na jar, ostrihať.
    videl som uz hotove pletivo z vrby na madarskych strankach a je to pekne ale zda sa mi menej trvacne-lamave...neviem,som sa rozhodoval podla fotiek co som nasiel na nete a najviac sa mi pozdava bambus.este dodam ze to bude plot na chalupu aby som zakryl susedov bordel vedla co ma.

    foto na porovnanie http://www.kert-to.hu/component/virt...0&limitstart=0

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.