Zavrieť

Porady

Deti a Hra v okoli domu

Prosila by som o radu a pripadne aj konkretny zakon, ktory by upravoval, kde sa deti mozu hrat v blizkosti paneloveho cinziaku. Mame dobrych spolunajomnikov, ktori su starsi a nemaju deti a velmi radi maju vyrok zavolam policiu. Prosila by som o radu, ci je dajako stanovene kde sa smu deti mozu hrat a kde nie. Co je uz rusenie spoluobcanov. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Jerry17 Pozri príspevok
    Prosila by som o radu a pripadne aj konkretny zakon, ktory by upravoval, kde sa deti mozu hrat v blizkosti paneloveho cinziaku. Mame dobrych spolunajomnikov, ktori su starsi a nemaju deti a velmi radi maju vyrok zavolam policiu. Prosila by som o radu, ci je dajako stanovene kde sa smu deti mozu hrat a kde nie. Co je uz rusenie spoluobcanov. Dakujem
    Vera ani sa nečudujem, sú starší chcú mať pokoj. A deti ich rušia. Ale na ich výrok, zavolám políciu by som im podala telefon so slovami "volajte". Aj policajti by ich vysmiali.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Prosila by som o radu a pripadne aj konkretny zakon, ktory by upravoval, kde sa deti mozu hrat v blizkosti paneloveho cinziaku taký zákon neexistuje. Mame dobrych spolunajomnikov, ktori su starsi a nemaju deti a velmi radi maju vyrok zavolam policiu spomínali vyššie "Tak zavolajte!". Prosila by som o radu, ci je dajako stanovene kde sa smu deti mozu hrat a kde nie. Nikde to nie je stanovené, tak kam sa nesmie, musí byť označené Co je uz rusenie spoluobcanov. Hranie detí nie je rušenie - ak by však nejako vyskakovali - čo takto im pohroziť, že ich zažalujete za obmedzovanie osobnej slobody? Kua - to je totiž trochu viac, ako len obťažovanie - tu ide o ľudské práva. Dakujem

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Kde by sa mali hrať keď nie v blízkosti domova činžiaku?
    misoft Asi v ľufte , prípadne na Mesiaci - len aby starí páprdovia mohli driemkať vo fotelke.

    Deti a Hra v okoli domu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.