Zavrieť

Porady

Odporucite firmy/remeselnikov na stavbu domu v okoli Piestan

Viem, ze sa tu malokedy napise mile slovo na stavbarov a kvalitu ich prace, ale aj tak chcem verit, ze sa aj v tomto odvetvi najdu poctivi a sikovni profesionali. Ak poznate takych na akukolvek pracu, ktora sa vyskytne pri stavbe RD a pracuju aj v okoli PN budem velmi vdacna za referencie a kontakt. A mozno pomozu aj tie negativne skusenosti, nech clovek vie komu sa radsej vyhnut.

DAKUJEM!

PS: Som perfekcionistka a detailistka
Naposledy upravil olivin : 15.10.08 at 23:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mlaco je offline (nepripojený) mlaco

    mlaco
    olivin Pozri príspevok
    PS: Som perfekcionistka a detailistka
    Toto mi obklukou pripomina minuly weekend v Lipt. Jane. Tam majitel penzionu nam rozpraval o skusenostiach s remeselnikmi...

    Videl ze mu to vodar nerobi dobre, ale nezdrbaval ho, musel si ho naopak "hyckat" inak by sa on razom zobral a siel prec, mobil mu vraj zvonil stale...

    Hm... teda len hovorim zohnat dobrych ludi nemusi byt EZ.

    Milan.Žiška je offline (nepripojený) Milan.Žiška

    Milan.Žiška
    Obávam sa že už asi vyhynuli. Bez biča nie je možná žiadna realizácia ( môžem sa mýliť a zárove§ dúfam, že ano.).

    A čo takto sôsiť cezpolných?

    olivin je offline (nepripojený) olivin

    olivin
    brali by sme aj cezpolnych ak pracuju aj takymto stylom, len nech su dobri, ak mate kohokolvek odkialkolvek a boli by ochotni pracovat aj v okrese PN, uvitam kazducky kontakt

    ja viem, ze to nie je lahke najst schopnych ludi, mame skusenosti len s rekonstrukciou bytu a rodicia domu a to by sa dala pisat kniha, preto sa pytame, zistujeme s velkym predstihom, este stale hladame pozemok, ale ak by sa vyskytol nechceme stracat ani minutu

    hrubu stavbu by sme chceli dat spravit jednej firme/skupine a zvysok dodavatelsky - male firmy/zivnostnici podla jednotlivych remesiel, tiez uvitam kontakty aj na kvalitnych vyrobcov eurookien

    inac ak mate dobre tipy na inych dodavatelov materialov tiez budem vdacna za referencie

    peguter je offline (nepripojený) peguter

    peguter
    Poznám jedného takého. Je to tesár no nie firma iba ak rodinná.
    Pracuje so synom. Ale je Ozaj dobrý. Len by som ho musel skontaktovať a
    zistiť ako je na tom. Či bude mať čas a kedy.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Perfekcionalisti sú tvrdý oriešok.Už si to moc dobre nepamätám . ale len tak pre porovnanie 1-ka trieda ( rovinnatosť) omietok môže byť nerovnosť na 2,5 m 4 mm. Stojí cca od 1400 m2 vrátane materiálu.Pritom ju štandardne dobrý majstri dosahujú za cca 600 m2 ale negarantujú. Ak ste schopný preplatiť miestami úplne zbytočné veci s ohľadom na vyššiu kvalitu tak to určite povedzte pri prvom kontakte s firmami a po dohode s nimi si to nechajte potvrdiť písomne pred začatím stavby.A na sto % si zožente svojho mastra ktorý bude neustále dohliadať na kvalitu prevedených prác na stave.

    olivin je offline (nepripojený) olivin

    olivin
    Peguter, dakujem, poslala som vam ss.

    Co sa tyka perfekcionizmu tak to som dodala tak trochu s nadsadzkou, ale pravda je, ze chcem, aby prace prevedene na stavbe boli spravene kvalitne, dosledne a detailne, tak ako robim ja svoju robotu, vyzadujem to aj od ostatnych, verim, ze sa este taki najdu.

    Nevie niekto odporucit partiu/firmu na hrubu stavbu??? Aj cezpolnych, ktori robia v okoli PN.

    Odporucite firmy/remeselnikov na stavbu domu v okoli Piestan

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.