Zavrieť

Porady

Psychotesty a fyzicke testy pre vstup do armady SR

Dobry den, potreboval by som radu kde by som nasiel stranku na stiahnutie psychotestov na vstup do armady SR, popripade ak by ste mi poradili kde o tom najdem nieco viac, mam zaujem si posielat prihlasku a rad by som sa dozvedel nieco viac. Hlavne ma zaujimaju tie psychotesty a tiez z coho pozostavaju fyzicke testy. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    player85 Pozri príspevok
    chcel by som konkretne aj nejake testy ci sa daju niekde len tak na skusku urobit aby som vedel priblizne ako vyzeraju coho sa tykaju len aby som mal nejaky obraz utvoreny, da sa to nejako niekde pozriet? chcel by som si urobit taky test len tak na skusku, poprosim konkretny link lebo ja to neviem nikde najst, dakujem
    Previerku psychickej spôsobilosti občana - žiadateľa vykonáva psychológ strediska psychodiagnostickým vyšetrením a zisťuje:

    • osobnosť pomocou osobnostných dotazníkov a projektívnych testov
    • úroveň výkonnosti pomocou výkonových testov


    konkretne testy asi nie su publikovane na nete - ale priblizny popis urcite najdes

    tych testov sa neboj - nemaju za ciel dokazat ze si de.il ... len sa skuma ci mas psycho. vlastnosti pozadovane pre vojaka
    podla mna je lepsie ak niekto neprejde pri testoch ako by mal byt neskor problem pri vycviku alebo aj v boji - tam uz nejde o fazulky
    maximilian123 čo sa týka tých fyzických testov, sú prísne brané tie cviky, ako prísne sa hodnotí ich vykonanie

    player85 je offline (nepripojený) player85

    player85
    chcel by som konkretne aj nejake testy ci sa daju niekde len tak na skusku urobit aby som vedel priblizne ako vyzeraju coho sa tykaju len aby som mal nejaky obraz utvoreny, da sa to nejako niekde pozriet? chcel by som si urobit taky test len tak na skusku, poprosim konkretny link lebo ja to neviem nikde najst, dakujem

    player85 je offline (nepripojený) player85

    player85
    1Dara Pozri príspevok
    Previerku psychickej spôsobilosti občana - žiadateľa vykonáva psychológ strediska psychodiagnostickým vyšetrením a zisťuje:

    • osobnosť pomocou osobnostných dotazníkov a projektívnych testov
    • úroveň výkonnosti pomocou výkonových testov

    konkretne testy asi nie su publikovane na nete - ale priblizny popis urcite najdes

    tych testov sa neboj - nemaju za ciel dokazat ze si de.il ... len sa skuma ci mas psycho. vlastnosti pozadovane pre vojaka
    podla mna je lepsie ak niekto neprejde pri testoch ako by mal byt neskor problem pri vycviku alebo aj v boji - tam uz nejde o fazulky
    ďakujem moc za radu

    Psychotesty a fyzicke testy pre vstup do armady SR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.