Zavrieť

Porady

pri cupnuti mi nieco prasklo v kolene

dobry den. pri cupnuti mi nieco prasklo v kolene. hned som sa zdvihla a pokracovala v chodzi dalej. nebola to velka bolest, takmer ziadna. vsetci sa ma pytaju, ci mi tam nieco ruplo. a to som si prave nie ista. citila som, ako by v case cupnutia nebolo v kolene vsetko na spravnom mieste. nevenovala som tomu pozornost. vecer ma koleno zacalo strasne boliet a nenormalne opuchlo. rano to iste. nemohla som ho vystret a ani pokrcit. dnes je to uz 4. den a koleno boli menej a aj je menej opuchbute. ale stale boli. mam este cakat a nezatazovat alebo pre istotu vyhladat lekara? co podla vasich skusenosti to moze byt? vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    Na boľavé a opuchnuté koleno pomáha sprcha. Striedať studenú a teplú vodu.
    Je to jednoduchá liečba, ale pomáha.
    Voľačo podobné sa stalo aj mne pri cvičení. Koleno bolelo veľmi dlho, ale prešlo to.
    Tým nechcem povedať, aby si k tomu lekárovi nešla. Sama sa musíš rozhodnúť .

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Odporúčam pohotovosť a to z jedného primitívneho dôvodu. Mne sa stalo to isté a termín k ortopédovi som dostal za 3 (slovom tri) mesiace a to som chcel si časenku riadne zakúpiť.

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    mal som niečo podobné s kolenom, pár dní som troška kríval na jednu nohu, potom k lekárovi, RTG v poriadku, ale predpísal mi tabletky na kĺby a za pár dní OK.
    pasuliatko nie...

    pri cupnuti mi nieco prasklo v kolene

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.