Zavrieť

Porady

Nákup z vlastných finanč. zdrojov

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, ako to je, keď kúpime podkrovné okná z vlastných financií. Tiež sa musí dať vklad do ERP, keď ráno idem na nákup a nemám v hotovosti toľko. Nakúpim to za vlastné a ráno to ešte neviem, koľko miniem. Všade je popísané o vklade podnikateľa do pokladne ale ja nerobím vklad, ale nakupujem do mínusu. Ďakujem za radu, dúfam že ste ma pochopili
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Katarina je offline (nepripojený) Katarina

    Katarina
    Práve preto, že nakupuješ za vlastné peniaze treba účtovať o osobnom vklade, pokladňa nemôže byť mínusová. Neskôr ak bude v pokladni dosť financií vyberieš si svoje vložené peniaze - výber osobného vkladu.

    Zuzana 62 je offline (nepripojený) Zuzana 62

    Zuzana 62
    Ďakujem za odpoveď, ja viem, ale čo s tým, keď už do pokladne sa nedostanem na vklad a okná sú už kúpené, poraďte, ako to spraviť s tým vkladom. Nestretli ste sa s tým? Ďakujem

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...x-tý krát. Maj v účtovníctve 2 pokladne. Jednu len na tržby a jednu na bežnú prevádzku. Vyhneš sa tak povinnosti vklad dávať cez ERP..... A z ERP rob výber, či už do banky, alebo prevod do pokladne na bežnú prevázku....

    Nákup z vlastných finanč. zdrojov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.