Zavrieť

Porady

Krstni rodicia

Dobry den, chcela by som sa spytat na jednu otazocku. Narodi sa nam coskoro babatko. Rozhodli sme sa, ze krstnou mamou bude moja sestra. Je zatial slobodna, ale pokial by sa vydala, automaticky sa stava jej manzel krstnym otcom?
Chceli by sme totiz aby sa stal aj krstnym otcom partnerov brat.
Ale nevieme teda, ci je mozne, aby moja sestra bola krstnou mamou a partnerov brat krstnym otcov.
Dakujem pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gerlach je offline (nepripojený) gerlach

    gerlach
    A pozor krstny rodiča su preto krstny aby sa v pripade neštastia postarali o vaše deti nie preto žeby bol niekto na krstnom liste vela zdravia prajem drobcovi

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Myslim, nie je podmienkou, ze krstny rodic musi byt zenaty, ci vydata...
    Tiez mam krstnu mamu svoju tetu a krstneho otca oteckovho priatela. Obaja boli v case krstu slobodni.
    Je fajn mat 2x krstnych rodicov

    kathy_smal je offline (nepripojený) kathy_smal

    kathy_smal
    Skor je dolezite aby mali sviatosti od krstu po birmovku, nie je podstatne aby boli manzelsky par.
    alaya1 Nemusia mat birmovku, ak nie su katolici, ak su protestanti je potrebna konfirmacia.

    Jurivo je offline (nepripojený) Jurivo

    Jurivo
    Krstný rodič je ten, ktorý je prítomný priamo pri krste. Ak sa vaša sestra neskôr vydá, jej manžel nebude krstný otec dieťaťa ale "iba" ujo.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.