Zavrieť

Porady

union zp-dopis do vlastných rúk

neviete náhodou, či niečo nechodí z unionu do vlastných rúk? lebo mám dopis a celkom by ma zaujímalo, čo to môže byť...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    misstka dnes ma doma nezastihli a najbližšie dni doma nebudem, preto som zvedavá, že nemám možnosť si to ísť vyzdvihnúť
    misstka nie
    misstka nie zlý nápad, len či mi budú vedieť povedať, ale dakujem za radu, asi to skúsim

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    misstka 1 Hour Ago #6163

    dnes ma doma nezastihli a najbližšie dni doma nebudem, preto som zvedavá, že nemám možnosť si to ísť vyzdvihnúť
    ...žeby som sa informoval aj na pošte ???????

    - adresát si zásielku ešte neprevzal a zásielka je uložená na pošte (štandardná úložná doba zásielky na pošte je 18 dní),
    - adresát si zásielku neprevzal počas úložnej doby a zásielka vám bude / bola vrátená.

    http://www.posta.sk/sluzby/faq-casto-kladene-otazky

    misstka je offline (nepripojený) misstka

    misstka
    buchač Pozri príspevok
    ...žeby som sa informoval aj na pošte ???????

    - adresát si zásielku ešte neprevzal a zásielka je uložená na pošte (štandardná úložná doba zásielky na pošte je 18 dní),
    - adresát si zásielku neprevzal počas úložnej doby a zásielka vám bude / bola vrátená.

    http://www.posta.sk/sluzby/faq-casto-kladene-otazky
    to je aj na lístku, že sa dá prebrať do 18 dní, to som dobre vedela, len mi išlo o to, že som sa bála, že najbližšie dni sa na poštu nedostanem, nakoľko u nás je pošta otvorená veľmi krátko okrem stredy a bola som zvedavá čo to je. nakoniec som to horko-ťažko stihla ešte dnes.
    bola to upomienka, ale už som tam volala a je to vyriešené, lebo dlh som síce mala, ale bol splatený už pred vyše rokom, len to nebolo správne priradené

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Aspoň vidíš, aké je dôležité preberať takúto poštu. Keby si sa neozvala - o chvíľu by klopal exekútor na dvere!

    union zp-dopis do vlastných rúk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.