Zavrieť

Porady

Nový mobil

Ahojte poraďáci potrebujem poradiť pri výbere mobilu mám navýber z týchto :
Sony Ericson Xperia Neo V
Sony Ericson Xperia Arc S
HTC Desive S
HTC Wildfire S
Samsung Galaxi S II
SAmsung Galaxi S plus
Samsung Galaxi ACE
Samsung Galaxi S
Apple Iphone 4 S 16 GB
bol by som veľmi rád ak by ste mi poradili ktorý si mám vybrať aj podľa vlastných skúseností. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Ďakujem, už som objednala iný mob. Ja mám dobrý, nebolo to pre mňa... vďaka

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Ak ho chceš len na bežné používanie, tak sa dotykovému zďaleka vyhni. Mladí nech si kupujú podľa vlastných potrieb.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    ale rodinka ma "zdupala" že som 100 rokov za...=pozadu, že dnes uz sa "patrí" mať dotykový,...
    Tu treba prihliadať na pohodlnosť a praktičnosť. Je síce pravda, že dotykový je IN, ale je aj praktický?
    Príklad: švagriná má tiež "dotykový" a keď volá s mojou 3/4, tak často si sama preruší spojenie - jednoducho sa na dotykovej obrazovke nechtiac niečoho dotkne (a často aj uchom ) a spojenie je prerušené. Je potom ten dotykový mobil praktický? Podľa mňa vôbec.

    Kašli na názory a vyber si taký, ktorý sa jednoducho ovláda a nebude robiť takého psie kusy .

    BTW: ja som do minulého roku používal mobil, ktorý vedel len volať a posielať SMS - potom som "zdedil" od dcéry jej starý SE. Teraz mám LG a tiež to nie je výkvet techniky, ale slúži k mojej spokojnosti (až na jednu chybu po 10 dňoch používania od kúpy).

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Konkretny telefon ti neporadim, pretoze neviem, ake mas poziadavky, co od toho telefonu ocakavas a do akej ceny si ochotny ist.
    V tom zozname mas prierez vsetkymi cenovymi skupinami od low-endu az po spicku, takze skus byt konkretnejsi.

    lubosko007 je offline (nepripojený) lubosko007

    lubosko007
    no chcem aby nesekal, dobry foťák, aby tam fungovali aplikácie napr. Angry Birds, na cene nezáleží mám na výber z týchto mobilov. takze asi tak

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Ked cena nie je problem, tak potom ok
    V tom pripade by som sa rozhodoval medzi Samsung Galaxy SII a iPhone 4S.
    arizona http://www.heureka.sk/?h%5Bfraze%5D=Nokia%206151&m=f
    Valcake ...díky arizona...to mobil má menšiu cenu hi,hi

    Majkas je offline (nepripojený) Majkas

    Majkas
    Ahojte - možem sem pridat svoj problem(ik) ?
    Ja si tiez mozem vybrat novy mobil - ale je to pre mna neprehladny prales,.. ano - vybrala som si Nokiu C201 - ale rodinka ma "zdupala" že som 100 rokov za...=pozadu, že dnes uz sa "patrí" mať dotykový,...
    Potom som si teda vybrala Nokiu C5-00, kedže má GPS aj navigaciu (no nikdy som to nevyužívala)
    a syn mi odporúča HTC Desire Black
    No a ja ???, neni mi jedno, či si za 100 Eur kupim telefon, ktorý budem aj tak využívat ako ten za 1,- Euro
    a este sa budem aj zlostit, že nad ním nemám kontrolu - že sa mi bude pripájat kade-tade
    Čo vlastne od neho očakávam ? - to prave neviem, čo možem dnes chciet od svojho telefonu - ja, zrelá žena (nesmejte sa, my máme aj iné problemy-čo navarit, ako sa vyhnut osteoporoze, ako sa nepohadat s dcerou či nevestou,..)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.