Zavrieť

Porady

Skúsenosti s poisťovňami

dobry den,

hladam poistovnu na poistenie nehnutelnosti a domacnosti.

Mozete napisat s akymi poistovnami mate DOBRE skusenosti?



(resp. ci vam dana poistovna bez problemov vyplatila plnenie pri poistnej udalosti?)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andiablo je offline (nepripojený) andiablo

    andiablo
    no z vlastnej skúsenosti poznám len dve a v jednej z nich som pracoval K..... Tak ta Ko..... má najlacnejšie poistky ale niečo dostať pri škode je na dlho a to nemám len vlastnú skúsenosť ale aj kopec známych. Al..... je síce drahý ale sú tam menšie problémy s vyplácaním. V tvojom prípade by som si obehal dve tri naj na trhu a dal si vypracovať ponuky a hlavne presne popísať za akých podmienok platí poistné plnenie nech ti to dajú na papieri a nech nesľubujú hory doly lebo pri škode skutek-utek

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Alianz mám a nič iné ani mať nebudem.Pomerne dosť chvália aj Generali.Kooperativu by mali premenovať na katastrofu.
    mendo933 Prvu mam ci dom, ci zivot a bez najmensieho problemu pri vyplacani. Druhe neviem. A tretiu mam PZP ale na ine by som si nedal, lebo je to fakt katastrofa ked k niecomu dôjde

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    Pri poisťovaní platí "Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú". Keď k niečomu príde tak "Skutek utek" Nedať na sladké reči v tom sú poisťováci majstri. Všetko na papieri.

    Skúsenosti s poisťovňami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.