Zavrieť

Porady

Reklamacia

Dobry den! Poaradte mi prosim Vas ako to je -Kupil som prevdusnovac travy dosiel som domov poskladal som neisiel na druhy den som reklamoval a zobrali ze to poslu na reklamaciu neviete aka je zakonna lehota na opravu? Neni volakde zakon ze do 7 dni mozes odstupit od zmluvy bez udania dovodu lebo uz 2 tyzdem mam oprave ani peniaze ani prezdusnovac a robota mi stoji za odpovede vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Keby si si dal namahu a zadal otazku do google, uz by si odpoved vedel ...
    Aj na Porade je to pisane uz najmenej 1000 krat.

    1.IBA tovar kupeny cez eshop mozes vratit bez udania dovodu do 7dni.

    2.Predajca ma na vybavenie reklamacie 30 dni.
    Naposledy upravil arizona : 19.04.12 at 18:16 Dôvod: doplnenie

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    A kde píše, že kúpil cez e-shop ? Nepíše, takže 30 dní od prebratia do reklam.konania.

    Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

    Zdenka175
    Ja som bola reklamovať hodinky v LIDLI, jednoducho prestali ísť. Pani mi zobrala lístok a hneď mi vrátila peniaze. Žiadne papierovačky, ostala som milo prekvapená. /Som sa hanbila tam ísť, lebo hodiny stáli do 10e., ale oplatilo sa/

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Zdenka175 Pozri príspevok
    Ja som bola reklamovať hodinky v LIDLI, jednoducho prestali ísť. Pani mi zobrala lístok a hneď mi vrátila peniaze. Žiadne papierovačky, ostala som milo prekvapená. /Som sa hanbila tam ísť, lebo hodiny stáli do 10e., ale oplatilo sa/
    Zdenka, ja preto drobne elektrospotrebice /rychlovarna konvica, zehlicka a pod./ kupujem zasadne v Tescu, ci Kauflande. Predavaju aj kvalitne znacky, ako v kazdom inom obchode,ale ked sa nieco stane,vratia peniaze a hotovo.
    U nas ma rychlovarna konvica zivotnost cca 1-1,5 roka. Takze nemusim vycakavat na opravy a zdlhave vybavovanie reklamacii,ale si hned kupim druhu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.