Zavrieť

Porady

coelho a psychické zdravie

som ( bola som ) blázon do kníh od Paola Coelho. prečítala som skoro všetky. až do včera večera, keď som jednu zavrela presne v polovici a povedala som si : "Dosť!" je to úžasný autor, má skvelé myšlienky, ale spozorovala som sama na sebe, že keď ho čítam mám depresívnu náladu. Chcela by som čítať niečo veselé, ľahké, zábavné. napr. Forest Gump bola vynikajúca kniha. Poraďte dačo dobré, aby sa mi zlepšila nálada.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nina1671 je offline (nepripojený) nina1671

    nina1671
    ďakujem za odkazy, ale skúste poradiť niečo veselé, ľahké, napr. kedysi som čítala Halinu Pawlovskú, niečo podobné....

    gardenia je offline (nepripojený) gardenia

    znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac gardenia
    Ja som sa výborne pobavila na knihách: Vajce a ja, Betty McDonaldová, Tajný denník Adriana Mola, S.Townsendová - to mi len tak narýchlo prišli na um, samozrejme čítala som ich oveľa viac, keď si spomeniem, napíšem.

    gardenia je offline (nepripojený) gardenia

    znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac gardenia
    ... aha, a ešte všetky diely Tam-tam od B.Filana., B.Bielik - Niečo na tých ženách je, alebo S.King - Dolores.

    coelho a psychické zdravie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.