Zavrieť

Porady

urgentna oprava vstavaneho splachovaca!!!!

Dobry den, prosim Vas, mame vstavany splachovac a problem je, ze nesplachuje. nezateka, ani nic podobne, jednoducho po stlaceni nesplachne. Je tam vobec moznost odobrat kryt a pohrabat sa v nom, pripadne spravne umiestnit tak, aby som nemusela volat opravara??? je to georg fischer a uz mi z neho sibe. Vdaka za akukolvek radu!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Brčo je offline (nepripojený) Brčo

    Brčo
    Svokra mala taky isty problem-bol zaseknuty plavak.Zhodil som dolu kryt okolo tlacitka a tukol do tiahla od plavaku a funguje galej...

    Meisie je offline (nepripojený) Meisie

    Meisie
    Dobry den, Brco, my tam mame dve tlacitka..len kryt znamena, ze tlacidla tam ostali? Ten kryt je mozne odstranit len rukami, bez nejakeho odsrobovavania? Vdaka!!

    ka.ja je offline (nepripojený) ka.ja

    ka.ja
    Náš kryt sa skladá tak, že zospodu pritlačím na rámik krytu, tým pádom sa hore rámik uvolní a zloží (aj s tlačítkami), potom sa pohodlne dostanem rukou k súčiastkam v nádržke.

    Meisie je offline (nepripojený) Meisie

    Meisie
    Dakujem, ka.ja, skusala som to, ale na pravej strane je to akokeby niekde uchytene, pretoze vsetko sa pohlo, len v pravej casti je to akoby prilepene.

    urgentna oprava vstavaneho splachovaca!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.