Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Ak je plnena z boku, ja avivaz davam az pred pslednym natahovanim vody, nie naraz s praskom.
    agidan Lenze to treba stale striehnut. Mam 7 mesaacne babo.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    skontroluj násypku - či sú tam dobre tie priehradky. A aký je to problém "striehnuť" - veď po skončení celého prania jednoducho dáš ešte jedno pláchanie s avivážou.
    Ja napr dávam pláchanie viackrát - a hlavne pri detskom prádle by som iba jeden cyklus nenechala

    Pri Wirpúlke mi to robilo - bola tam taká priehradka v násypke - keď bola slabo zasunutá. Teraz ani neviem, lebo dávam aviváž "po" .. idem to dnes skontrolovať ..
    Naposledy upravil Katy a R : 28.04.12 at 09:46

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    Aj naša pračka plnená z boku to robí,žena už to má vystriehnuté kedy treba dať aviváž a dáva ju tam až ked treba.Akurát ked to nechá na mna tak sa to semtam nejak nepodarí.

    tienik je offline (nepripojený) tienik

    tienik
    no, nam to ribieva zhora plnena. Zistil som, ze vtedy su upchate "avivazove" kanaliky a voda preteka ako chce. Riesim to odbratim nasypky, jej ponorenim na noc do vody. A potom na druhy den to poriadne preplachmem sprchou. Neviem preco, ale mam pocit ze vsetky avivaze maju tendenciu usadzat sa na vsetkom.

    zamborskyjan je offline (nepripojený) zamborskyjan

    zamborskyjan
    Dobrý deň, ja mám opačný problém s avivážou. Aviváž ostáva v priehradke a nevyplavuje sa. Ide o pračku Elektrolux z boku plnenú. Neviete mi niekto poradiť v tomto probléme?. Už som vyčistil aj so savom - vydenzifikoval násypku .

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    tie násypky na prášok a aviváž je najlepšie vybrať von a poriadne vyumývať teplou vodou a nechať to celé vyschnúť, asi je tam nalepený zvyšný prášok a aviváž, sú tam upchaté kanáliky. nám to robí keď kombinujeme raz tekutý prášok, raz obyčajný prášok...

    Práčka mi pri braní prášku berie aj aviváž. Neviete, čo s tým?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.