Zavrieť

Porady

máte doma závislé dieťa?

eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
Ahojte.

Ak máte doma závislého, prípadne ste sám závislý na drogách a neviete čo robiť, tak ma skontaktujte. Rád vám poradím, prekonzultujeme problém, a pomôžem s vyriešením.
Sám som bojoval so závislosťou viac ako 10 rokov, no podarilo sa mi nájsť cestu k normálnemu životu, dnes som šťastne ženatý, žijem slobodný život, a rád sa s vami podelím so svojimi skúsenosťami
Usporiadat
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja som závislá na spreji do nosa,,,aj to sa ráta ako droga...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
hmmm, neviem. Ja som bral skôr tvrdé drogy, takže s týmto skúsenosť nemám. No myslím si, že pokial to nejakým spôsobom znižuje kvalitu vašeho života, tak môže byť.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Už Ti tu bola jedna téma s odkazom zmazaná a Ty sa stále prezentuješ svojim odkazom. Inteligentný človek rešpektuje pravidlá fóra a Ty stále pokúšaš.
Je pekné, že chceš ľuďom pomáhať, ale prečo to robíš takto násilne?

Vyhľadaj si tu témy, ktoré sú ideovo Tebe blízke, ale bez svojej reklamy tam prispievaj.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pasuliatko Pozri príspevok
ja som závislá na spreji do nosa,,,aj to sa ráta ako droga...
Presne tak, si závislá, a táto závislosť nie je vôbec zanedbateľná. Úspešne sa však dá liečiť, a rovnako je liečba dlhodobá.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

eNBe Pozri príspevok
Viac o mne, a o tom čomu sa venujem si môžete pozrieť na stranke
Pečítala som si podrobne, čo máš uvedené v priloženom linku. A musím uznať, že od A-do Z s Tebou súhlasím. Faktom však aj naďalej je to, že závislý ak CHCE, tak s drogou prestane. A kto nepozná peklo drogy, považuje aj tekéto témy za uzavretiahodné. Nuž, budem Ti držať palce, ak pomôžeš aspoň jednému a nedaj sa odradiť, propaguj svoju činnosť a pomoc. Drogy a narkomafie sa rozrastajú nebývalým tempom a vyžierajú ľudstvo. Danushka ma isto iste pochopí, som proti a veľmi jednoznačne proti uzavretiu témy, nech by tu bolo podobných na tisíce. Už to, že obsah linku mnohí prečítajú je prínosom Tvojho snaženia. A skús tu propagovať biznis tak Ti urobím no,no,no. Ak tu prežila téma sex na dvore, tak predýcha aj táto výzva.Peknú nedeľu.
Naposledy upravil Dav : 29.04.12 at 12:07
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...aj ja som proti zatvoreniu tejto témy..a všetky tie "vieš, aké to je, keď..." by som dala na úplný začiatok tvojej stránky, lebo len ten, kto si prečíta a bude chcieť odpovedať na tieto otázky, má v sebe dosť síl dostať sa z tohoto svinstva...
...a čo osveta?..hovoríš niekde aj o tom, ako predísť potrebe mať drogu?..ako obísť všetkých tých, ktorí podstrčia fet len tak, na skúšku, však pre jeden raz sa nič nestane?..ako dať silu mladým ľuďom, aby neboli odvážni pri prvom šluku,aby neboli presvedčení o svojej sile- že im sa to nemôže stať,keď si šlahnú jeden krát?..
..neprečítala som celú tvoju stránku,ani nebudem,už ma ktosi upozornil, že príliš veľa diskutujem,ale zvýrazni aj túto časť,ak máš...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ako sa volá človek, dobrovoľník, ktorý bol dosť často, možno aj je, medializovaný za podobnú činnosť, ktorý sám prešiel odvykacou kúrou.
Má "zverencov" u seba doma, v ich pôvodnom rodinnom prostredí by sa im to nepodarilo.
Viackrát boli prezentovaní aj v TV.

Okolie Senca?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ešte dodám, že mal svoj blog na SME.
0 0
klemy klemy

klemy je offline (nepripojený) klemy

Vlado Schwandtner
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mala som drogovo závislého bratranca, živé peklo pre okolie pre rodinu všetko aj tak dopadlo.... všetko je len o tom, že dotyčný musí CHCIEŤ SÁM, ak nie...smola....matka ho vyhodila, prichýlila ho babka s jeho otcom, ktorých dostal do hrobu, najprv išla babka, do polroka jeho otec....on myslím rok a pol nato zabili ho, nejaký parťák-bezdomovec.... vždy len sľuboval, že prestane...podporu mal...závislý sú neskutočný klamári. pri tom bol šikovný ešte pretým ako začal mal dobrú prácu v telekomunikáciách, kúpil si motorku normálny mladý chalan.
je veľa drogovo závislých aj medzi milionárskymi deťuškami , ktoré asi nevedia čo od roztopaše...potom ich rodičia pošlú akože na študijné pobyty, teda v čase ked si myslia že to ešte nejak ovplyvnia. len niekdy to asi nepomôže a vystrájajú dalej aj ked su už z nich "starí capi"
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kolegyňa mala alkoholika manžela, dve malé detičky, rozviedla sa s ním, prestal piť, bolo to neuveriteľné, na odvykacej kúre nebol, dostal sa z toho vďaka cirkvi bratskej myslím, nepije niekoľko desiatok rokov.
Toľko kvapká voda na kameň, až vyhĺbi jamku. Alebo toľko budeš klopať na dvere, až sa otvoria. Takýto prístup mám k zadávateľovej aktivite. Kto si má prečítať jeho riadky, nájde ho. Lepšie sa oprieť o strom, ako ťahať batoh.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Mohol by si napísať .. ako to vlastne vyzerá na začiatku u takej začínajúcej závislej osoby? Že čo si hlavne treba všímať - nejaké prejavy
Lebo podľa mňa, čím skôr sa zistí, tým skôr sa dá niečo robiť - myslím aj ako okolie môže pomôcť?
7 0
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
danushka prepáčte, nevedel som, že to bolo zmazané za tie linky, no videl som tu v iných témach tiež linky, tie nevadia? Ja za to čo robím neberiem žiadne peniaze, takže tu nepropagujem zárobkovú činnosť. No ok, ako si želáte, budem rešpektovať.
Prajem vám fajn dník.
0 0
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
Plne s vami súhlasím, že ak chce prestať, tak prestane.
Ďakujem vám za povzbudzujúce písmenká, a tiež prajem peknú nedeľu.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

eNBe Pozri príspevok
danushka prepáčte, nevedel som, že to bolo zmazané za tie linky, no videl som tu v iných témach tiež linky, tie nevadia? Ja za to čo robím neberiem žiadne peniaze, takže tu nepropagujem zárobkovú činnosť. No ok, ako si želáte, budem rešpektovať.
Prajem vám fajn dník.
Enbe, mne Tvoje linky neprekážajú a mám radosť z toho, že sú okolo nás ľudia, ktorí nemyslia len na seba.
Ja som upozornila na ten link len preto, lebo téma zmizne a pritom môžeš radiť na Porade aj bez toho, aby tu ten link bol. Formou súkromnej správy môžeš o sebe dať vediať viac, ak druhá strana prejaví záujem.
1 0
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...aj ja som proti zatvoreniu tejto témy..a všetky tie "vieš, aké to je, keď..." by som dala na úplný začiatok tvojej stránky, lebo len ten, kto si prečíta a bude chcieť odpovedať na tieto otázky, má v sebe dosť síl dostať sa z tohoto svinstva...
...a čo osveta?..hovoríš niekde aj o tom, ako predísť potrebe mať drogu?..ako obísť všetkých tých, ktorí podstrčia fet len tak, na skúšku, však pre jeden raz sa nič nestane?..ako dať silu mladým ľuďom, aby neboli odvážni pri prvom šluku,aby neboli presvedčení o svojej sile- že im sa to nemôže stať,keď si šlahnú jeden krát?..
..neprečítala som celú tvoju stránku,ani nebudem,už ma ktosi upozornil, že príliš veľa diskutujem,ale zvýrazni aj túto časť,ak máš...
Nie, o osvete som nepísal, a keďže nemám dávať linky, tak v krátkosti napíšem ako to bolo u mňa. Moji kamaráti skoro všetci už začali brať, no ja som vždy tvrdil, že "čo som hlúpy? Ja by som s tým nikdy nezačal." No prišiel deň keď mse sa s kamošom vybrali na chatu, a on sa ma opýtal, že ako je možné, že všetci okolo mňa berú, len ja som nikdy ani neskúsil. A tak som súhlasil, že "raz skúsiť môžem". A čestne povedané ten raz sa premenil na cca 13 rokov pekla v živote mojom, a aj mojej rodiny, na pád na absolútne dno a na situáciu z ktorej boli len dve cesty. Dostať sa z toho a začať žiť, alebo svoje prežívanie ukončiť samovraždou. Takže mne stačil jeden krát. Raz som skúsil, zničil som vsetko čo sa dalo. Teraz keď na to pozerám dozadu, tak väčšina s tých ľudí čo som poznal v mojich začiatkoch uź nežije, zomreli mladý. Je ich zopár (narátam na prstoch jednej ruky, aj to mi netreba všetky) čo sú z toho vonku, a sú ešte tí, ktorí za posledných 10 rokov viac prežili vo väzniciach ako na slobode, a sú spokojní, pretože aspoň vo vezení neberú drogy.
Takže ak si šľahne jeden krát, tak to ťažko zostane na tom jednom.......ja som si nemusel ani šľahnúť, na začiatku mi stačilo šňupať.
5 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Mohol by si vysvetliť, čo znamená ,,šľahnúť"? A aké drogy sa šľahajú?
Možno vyznieva otázka hlúpo, ale o drogách mám len všeobecnú predstavu.
Rozumiem slovu šňupať, viem, že sa užívajú drogy v tabletkách, fetuje sa...Teda šľahnúť znamená pichnúť do žily?
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Pikoška Pozri príspevok
Presne tak, si závislá, a táto závislosť nie je vôbec zanedbateľná. Úspešne sa však dá liečiť, a rovnako je liečba dlhodobá.
Vraj prvých 100 rokov je najťažších. Potom sa to už nejako poddá.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

danushka Pozri príspevok
Už Ti tu bola jedna téma s odkazom zmazaná a Ty sa stále prezentuješ svojim odkazom. Inteligentný človek rešpektuje pravidlá fóra a Ty stále pokúšaš.
Je pekné, že chceš ľuďom pomáhať, ale prečo to robíš takto násilne?

Vyhľadaj si tu témy, ktoré sú ideovo Tebe blízke, ale bez svojej reklamy tam prispievaj.
a prečo tu nemôže mať odkaz??? veď to nie je reklama,ktorou upozorňuje na svoj eshop alebo nejaké svoje služby,za ktoré by chcel zaplatiť.Takáto téma sem pritiahne veľa ľudí,mohli by ste byť radi,že sa tu diskutuje o vážnych a zmysluplných veciach........to som fakt nepochopila.....
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

kopretinka Pozri príspevok
a prečo tu nemôže mať odkaz??? veď to nie je reklama,ktorou upozorňuje na svoj eshop alebo nejaké svoje služby,za ktoré by chcel zaplatiť.Takáto téma sem pritiahne veľa ľudí,mohli by ste byť radi,že sa tu diskutuje o vážnych a zmysluplných veciach........to som fakt nepochopila.....
Kopretinka, zas sa len mňa nepýtaj, prečo tu nemože mať odkaz.
Ja som si všimla zadávateľa s jeho témou už pred pár dňami a postrehla som, že bola téma zmazaná, tak som mu poradila, aby ten odkaz tu nedával a nezmizne ďaľšia jeho téma.
Prečo Ty vždy chápeš veci úplne naopak?
Ja na Porade neupratujem .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať