Zavrieť

Porady

katastrálny úrad stratena mapa

Dobry den
Momenatlne som v zahranici a potreboval by som zistit vlastnika pozemku ..cca pred polrokom som nasiel iny pozemok v tom istom katas. bez problem..len teraz mi pise ze vektorava mapa neni k dispozicii .. je to chyba u mna alebo katas. urad aktualizoval a vymazal mapy?
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Mne to tiež prestalo ukazovať a nič som nemenila. Používam Internet Explorer.

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    skôr je chyba u teba, kataster aktualizuje údaje každý víkend, mapy zobrazuje iba Internet Explorer, neviem či aj Chrome. možno si zle zadal niektoré údaje.

    ferko18 je offline (nepripojený) ferko18

    ferko18
    Tak pouzivam IE ale najnovsiu verziu ..okolite dediny mi zobrazuje bez problemov ale viem ze davnejsie tam bola aj mapa dediny ale uz je len biela teda bez vektorovej mapy...

    To je samostatny portal je hrozny je este obstojne ale to ze to je len pre IE je horsie som zvyknuty pouzivat mobil alebo tablet s androm ..a som v riti..chudaci linuxaci

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    informuj sa či v konkrétnej dedine nezačali pozemkové úpravy, vtedy neukazuje nič na mape, asi aby sa predišlo špekuláciám s pozemkami.
    viem z vlastnej skúsenosti, že katastrálna mapa bola biela, mama mi darovala parcely číslo XY v nemenovanej dedine, práve sa konali pozemkové úpravy, prišiel mi list z katastra že sa prevod pozastavuje do ukončenia pozemkových úprav,zhruba do roka bola mapa funkčná a pozerám, mama mi darovala iné pozemky ako bola majiteľkou po novom, samozrejme z katastra nič neprišlo, ani mne ani mame, bol som za právnikom na katastri, on navrhol formou dodatku ku darovacej zmluve darovať mi parcely podľa pozemkových úprav ( nové čísla LV a nové čísla parciel), a až potom to prešlo.

    katastrálny úrad stratena mapa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.