Zavrieť

Porady

Prieskum o dodavke teplej uzitkovej vody

Drahí priatelia, moje meno je Igor Koštiaľ a snažím sa získať informácie na vypracovanie prezentácie o spokojnosti ľudí s dodávkou TÚV. Touto cestou Vás chcem požiadať o vyplnenie dotazníka, ktorý vám nezaberie viac ako dve minúty. Ďakujem.


https://docs.google.com/spreadsheet/...UkxTWGV2U3c6MQ
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Igorwww Pozri príspevok
    marjankaj: nemyslim si, ze ludia budu robit jeden a ten isty dotaznik 2x, ale nie vsetci chodia do kazdej miestnosti... chapes
    Nemchápem.

    pozri sem
    http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html

    4. Pred založením novej témy si dobre rozmyslím, do ktorej Porady ju založím. Nezakladám tú istú tému duplicitne do viacerých Porád! Ak sa mi podarí zle umiestniť novú tému, nehanbím sa požiadať Richarda, aby ju premiestnil tam, kam patrí.

    Igorwww je offline (nepripojený) Igorwww

    Igorwww
    marjankaj: nemyslim si, ze ludia budu robit jeden a ten isty dotaznik 2x, ale nie vsetci chodia do kazdej miestnosti... chapes

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Igorwww Pozri príspevok
    Drahí priatelia, moje meno je Igor Koštiaľ a snažím sa získať informácie na vypracovanie prezentácie o spokojnosti ľudí s dodávkou TÚV. Touto cestou Vás chcem požiadať o vyplnenie dotazníka, ktorý vám nezaberie viac ako dve minúty. Ďakujem.


    https://docs.google.com/spreadsheet/...UkxTWGV2U3c6MQ
    Na aký účel budú slúžiť výsledky tohto prieskumu ?

    http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...sC1pAw&cad=rja
    Naposledy upravil veronikasad : 29.04.12 at 22:29

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    moje výhrady k predmetnému dotazníku (neberiem do úvahy gramatiku a neberiem do úvahy to, že radšej vypíšem otázku, nakoľko nie sú číslované - inak pri dotazníku veeeeľmi zaujímavý fakt):

    1. cena -ani netuším, ani ju neovplyvním, myslím, že na to máme ÚRSO, či?!
    2. v zadaní je čosi o spokojonosti so službami, v zátvorke, či máme dostatočne teplú vodu a či dostávame správne vyúčtovanie) - odpoveď - NEVIEM. Dôvod - zistila som, že máme dostatočne teplú vodu (prerábali sme na bytovke všetko možné a nemožné a 20.5. prišla rada aj na moje stupačky - Ty "brďo"! studená voda je ľadová a teplá je fakt horúca....). Teda druhá časť zátvorky, od zadávateľa, akosi stráca význam - z výmeničky fakt odchádzala voda v správnej teplote..... a m3 som si aj doteraz vedela odkontrolovať.....nejaké MWh potrebné na ohrev....to už by som fakt musela pozrieť na nejaký múdry vzorec, ale pevne verím a dúfam, že v tej časti nás asi ošklbať nechceli, či?!
    3. prečo sa ma stále niekto snaží presvedčiť o tom, že je pre mňa výhodné sa odpojiť od centrálneho vykurovania? Dôvod prvý: Mám rožný byt - spotrebujem neúmerne viac tepla, ako 5 bytov mimo nás, rožných. Dôvod druhý: Mám byt uprostred bytovky - chcem tam žiť aj naďalej v normálnych vzťahoch. Ja kúriť nepotrebujem, resp. len minimálne, lebo celý byt mám zo všetkých strán vykurovaný so susediacimi bytmi - sa odpojím......mne by sa to tiež nepáčilo, keby to sused spravil.....

    Igorwww je offline (nepripojený) Igorwww

    Igorwww
    marjankaj: ucel bol, aby zahlasovalo co najviac ludi

    veronikasad
    : vysledky su iba pre moju osobnu potrebu, a s nejakym iko-blabla nemam nic spolocne

    tictac7
    :


    1. cena sa da dohodnut
    2. nie kazdy ma dostatocne teplu vodu, nie kazdy ma merac tepla atd.
    3. ja nepresviedcam, pytam sa


    iba hladam nazor na to co sa pytam. Inak vdaka za vynalozeny cas na kritiku

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    ja som ten dotazník vyplnila aj cez iné fórum, aj cez poradu... tvoj prieskum nebude mať veľkú vypovedaciu hodnotu, ked ho môže vyplniť jeden človek niekoľkokrát...

    Prieskum o dodavke teplej uzitkovej vody

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.