Zavrieť

Porady

Tunisko: LTI Mahdia Beach alebo Golden Tulip, byvaly Mahdia Palace?

prosim niekoho kto bol v niektorom z tychto hotelov, ake to tam je pre deti 4 a 5r. ci sa tam neunudia, lebo nevidim tam smyklavky ani ihrisko a neviem ci pri mori vydrzime cely ten cas :-( citam rozne recenzie a uz som tak domotana. Lti sa mi zda krajsie, ale vraj tam stale hraje hip-hop hudba, do rana diskoteky a neklimatizovana jedalen? cestovky samozrejme taketo fakty zataja, to mi je jasne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    určite Tunisko 4*až 5 a viac, je mi ľúto že do Tuniska nejdem tento rok, a známym ešte viac...

    vostynka je offline (nepripojený) vostynka

    vostynka
    preto nova tema, lebo v tychto odkazoch su prave ine hotely, tieto dva som tam nenasla, respektive asi v tej zaplave komentarov prehliadla. Najlepsie by mi bodlo, ak tu je nejaky poradak po ruke, ktory tam bol minuly rok, pripadne tento rok a mohla som sa ho priamo este na nieco opytat.

    zuzach je offline (nepripojený) zuzach

    zuzach
    ahoj, vlani som bola 2x v Golden Tulip,, je to velmi komorný a pokludný hotel, tam sa s detmi velmi nevyšantíš,, aj ked more je velmi postuné a piesok je pekný,

    kunkelovaa je offline (nepripojený) kunkelovaa

    kunkelovaa
    Ahojte. Práve sa rozhodujem medzi týmito dvoma hotelmi (Golden Tulip Mahdia a LTI Mahdia Beach). Recenzie mám prejdené, ale nie som o nič múdrejšia. Nemáte náhodou niekto konkrétnu skúsenosť a zážitky na porovnanie? Ideme s dvoma deťmi (6 a 8 rokov).
    Ďakujem.

    Tunisko: LTI Mahdia Beach alebo Golden Tulip, byvaly Mahdia Palace?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.