Zavrieť

Porady

Nahrávanie z TV na USB

Prosím nevie mi niekto poradiť ako sa nahráva z TV na USB? Mám Samsung UE40D6100, ktorý má túto funkciu ale nikde v návode som sa nedočítala ako to funguje.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gapo je offline (nepripojený) Gapo

    Ja? Muž. Gapo
    aglv Pozri príspevok
    Tak to asi máme zle prepojené cez kino lebo žiaden kanál mi tam nenašlo.
    ??? tak akosi nerozumiem, máš telku a nemáš programy??? Máš káblovku, anténu alebo satelit, či na čo by si chcela chytať TV signál??

    aglv je offline (nepripojený) aglv

    aglv
    Máne satelit skylink ale máme to nejako prepojené že pozeráme telku aj cez kino. Keď som dala vyhľadať kanály nič nenašlo.

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Predpokladam, ze ste kanaly ladili cez domace kino a TV pouzivate len na zobrazovanie obrazu. V tom pripade na telke nemate naladeny ziadny kanal, cize na USB nebudete vediet nahrat ziadny program.
    Bude potrebne strcit do telky antenu (privod signalu zo skylink) a nastavit tie iste programy, ktore mate naladene aj v domacom kine. Nasledne budete vediet nahravat program, ale len vtedy, ak privod signalu bude priamo v TV (nie sprostredkovane z domaceho kina).

    jamnik je offline (nepripojený) jamnik

    jamnik
    Jaby som sa tiež opýtať ako sa to nahráva, dá sa na USB nahrávaťktorýkoľvek program alebo len ten ktorý sa práve pozerá.Chcem kúpiť taký TV a v predajni mi to nevedia povedať.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nahráva to, čo ide. Tuner nepovolí . Z tunera je spracovaný TV signál pre samotné zobrazenie a ak sa pridá USB nahrávanie, ide aj tam. Ak by mali byť simultánne nahrávanie a sledovanie dvoch programov, musela by mať telka dva tunery (napr. tie čo majú funkciu PIP - Picture In Picure - Obraz v obraze - ako napr. tu na obr.

    -majú tiež dva rovnocenné tunery).

    Vtedy by to šlo. Inak - čo na obrazovke - to na USB.

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Však nahrávaj zo satelitného prijímača a je to bez problémov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.