Zavrieť

Porady

sirka zakladu

Ahojte mam otazocku, vykopal som zaklady siroke 40cm na to ide DT sirka 40cm potom deka a tehla 38cm nemal som rosirit zaklady aspon o par cm? podlazie je ozaj kvalitne len tu kazdy pise o tom roznasaciom uhle. Prosim o radu Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    korienko je offline (nepripojený) korienko

    korienko
    pravo o tom premyslam ze to nejako skopem do sikma tak ako ste to nakreslili. o kolko cm by som to mal dole rozsirit?

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    stačí od dna 10 cm na každú stranu bude viac ako dosť.Dno základu musí byť rovné .

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    spravidla sa základové pásy robia širšie aby si pri zameriavaní samotného základu nebol prekvapený. Aj pri ručnom kopaní a presnom zameraní ti zopár cm uletí ani sa nenazdáš.

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    co znamena ozaj kvalitne zatazenie? dolezite je aky velky dom mas, ako daleku su od seba nosne steny a tak. ale urcite je lepsie teraz spravit 60cm zaklad, ako ho niekedy v buducnosti opravovat.
    na zaklade sa urcite setrit neoplati....sirka60, a hlbka 90....co tam usetris??? blby pocit ze si to neurobil poriadne....aj ked pravda je ta ze stare domy nemali zdaleka taketo zaklady a stoja dodnes......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.