Zavrieť

Porady

Prosba o vyjadenie vašeho názoru

eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
Ahojte!
Chcel by som vás poprosiť, aby ste zahlasovali v tejto ankete ..................... veľmi by ma zaujímal váš názor.
Dopredu ďakujem všetkým čo si dajú námahu kliknúť a zahlasovať, všetkým vám prajem krásny dník .
Naposledy upravil Chobot : 09.05.12 at 23:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
A ešte by si mu musel kúpiť aj rybársky lístok.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
marjankaj Pozri príspevok
A ešte by si mu musel kúpiť aj rybársky lístok.
berme to tak, že ho má, prípadne že ho nepotrebuje
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
eNBe Pozri príspevok
berme to tak, že ho má, prípadne že ho nepotrebuje
Rybárske lístky nemávajú ani rybári.
Nenavádzaj na porušovanie zákonov. Prečítaj si etiketu porady.
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
1 0
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
marjankaj Pozri príspevok
Rybárske lístky nemávajú ani rybári.
Nenavádzaj na porušovanie zákonov. Prečítaj si etiketu porady.
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
myslel som to tak, že má lístok, alebo bude chytať tam kde sa toto osvedčenie nevyžaduje, takže v žiadnom prípade nenavádzam na porušenie žiadneho zákona
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Rozmyslam ci je niekomu na nieco udicka ak zije v oblasti kde ju nevyuzije... zeby utlkol nejaku ťavu k smrti?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Hm, neklikám v rade prvom - na všetky, mne neznáme linky . Takže ďalší klik nestíham ani v tomto prípade
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
eNBe Pozri príspevok
myslel som to tak, že má lístok, alebo bude chytať tam kde sa toto osvedčenie nevyžaduje, takže v žiadnom prípade nenavádzam na porušenie žiadneho zákona
No na Slovensku by mohol chytať iba ak by bol poslancom. A o hladnom poslancovi som ešte nepočul. Iba ak o nenažranom.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..obávam a, že ani ryba, ani udica sa narkomanovi nedáva..podľa tvojho hlásania,že ho treba nechať spadnúť až na dno, ryba aj udica je len pomoc v stave, kedy je ešte narkomanom..akoby si mu dal peniaze na drogu...pýtam sa, čo je účelom tejto ankety?..lebo ani ako osveta, ani ako pomoc mi toto nevyzerá...ale toto môže byť len môj názor...beriem to tak, že dám rybu-to ako by som ho podporila...ak dám udicu,pomôžem mu liečiť sa-ale tá pomoc nemusí vychádzať z jeho vnútra,nemusí byť o nej presvedčený a je teda len chvíľkovou záležitosťou v jeho živote, urobí radosť mne, ale jemu nepomôže..myslím, že len dávaš do popredia svoju stránku...kliknite mi
0 0
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..obávam a, že ani ryba, ani udica sa narkomanovi nedáva..podľa tvojho hlásania,že ho treba nechať spadnúť až na dno, ryba aj udica je len pomoc v stave, kedy je ešte narkomanom..akoby si mu dal peniaze na drogu...pýtam sa, čo je účelom tejto ankety?..lebo ani ako osveta, ani ako pomoc mi toto nevyzerá...ale toto môže byť len môj názor...beriem to tak, že dám rybu-to ako by som ho podporila...ak dám udicu,pomôžem mu liečiť sa-ale tá pomoc nemusí vychádzať z jeho vnútra,nemusí byť o nej presvedčený a je teda len chvíľkovou záležitosťou v jeho živote, urobí radosť mne, ale jemu nepomôže..myslím, že len dávaš do popredia svoju stránku...kliknite mi
Nie je to myslené len priamo k narkomanom, zaujíma ma len názor ľudí na jednoduchú otázku a ak to beriete tak, že dávam do popredia svoju stránku, tak to je smutné. Verte mi, že to naozaj nepotrebujem a kľudne uzavrite túto tému.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
eNBe Pozri príspevok
Nie je to myslené len priamo k narkomanom, zaujíma ma len názor ľudí na jednoduchú otázku a ak to beriete tak, že dávam do popredia svoju stránku, tak to je smutné. Verte mi, že to naozaj nepotrebujem a kľudne uzavrite túto tému.
..

..tam, kde táto anketa visí, je to len o spojení s narkomanmi...ak by bola stránka o čokoláde, bude pointa-dať (jesť), nedať (chudnúť)...verím ti, že to naozaj nepotrebuješ...
0 0
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..tam, kde táto anketa visí, je to len o spojení s narkomanmi...ak by bola stránka o čokoláde, bude pointa-dať (jesť), nedať (chudnúť)...verím ti, že to naozaj nepotrebuješ...
nie, nie je, okrem tej stránky som aj spoluzakadateľom jednej organizácie ktorá pomáha ľuďom bez domova, no nie je na Slovensku a neni zameraná na Slovensko, takže zaujíma ma názor ľudí aj v súvislosti s touto problematikou. No túto anketu mám na tej stránke kde ju aj mám, a momentálne je organizácia o ktorej píšem už tak rozbehnutá, že neni potrebné aby som sa tam nejak angažoval, a aj preto som sa začal zaoberať s drogovo závislými, keďže tento problém mi je veľmi blízky. Takže nejde o nejaké zviditeľnenie, ide len o to, že ma zaujimajú aj názory druhých ľudí, aj keď nepíšem, že sa nimi vždy riadim.
Želám vám príjemný dník
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

eNBe,
je tu Tvoja téma http://www.porada.sk/t193275-mate-do...sle-dieta.html

Bola som v nej hneď v úvode za blbca, moderátor Ti zmazal link, potom Ti ho zas vrátil a je tam doteraz.
Jedna téma s linkom predtým bola zmazaná a teraz si vytvoril ďaľšiu tému, kde na tento link upozorňuješ.

Hlboko si vážim ľudí čo chcú pomáhať iným, ver mi. Ale prečo mám pocit, že to robíš nasilu a chceš sa zviditeľniť stoj čo stoj...

Tvoja druhá téma s linkom prežila a myslím, že aj zaujímavá debata tam vznikla, ale v tomto prípade si stojím na vedení a nerozumiem, čo touto témou sleduješ.

A mimochodom, nazrela som do pravidiel Tvojej stránky a je tam toto:
4. Zakazujú sa linky na druhé saity...

Hm, hm, hm ...

Prečo potom využívaš Poradu na propagovanie svojej stránky, keď na tej svojej to zakazuješ?
Vieš eNBe, Porada zažila rôzne druhy pomoci ľuďom v núdzi a pokračuje sa v nej ďalej a vôbec to nie je verejné a potichúčky sa tak deje v miniporadách a ľudia ani nechcú byť viditeľní. A to je to čarovné...pomáhať potichúčky, ale cielene !
Naposledy upravil danushka : 09.05.12 at 16:35
3 0
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
danushka Pozri príspevok
eNBe,
je tu Tvoja téma http://www.porada.sk/t193275-mate-do...sle-dieta.html

Bola som v nej hneď v úvode za blbca, moderátor Ti zmazal link, potom Ti ho zas vrátil a je tam doteraz.
Jedna téma s linkom predtým bola zmazaná a teraz si vytvoril ďaľšiu tému, kde na tento link upozorňuješ.

Hlboko si vážim ľudí čo chcú pomáhať iným, ver mi. Ale prečo mám pocit, že to robíš nasilu a chceš sa zviditeľniť stoj čo stoj...

Tvoja druhá téma s linkom prežila a myslím, že aj zaujímavá debata tam vznikla, ale v tomto prípade si stojím na vedení a nerozumiem, čo touto témou sleduješ.

A mimochodom, nazrela som do pravidiel Tvojej stránky a je tam toto:
4. Zakazujú sa linky na druhé saity...

Hm, hm, hm ...

Prečo potom využívaš Poradu na propagovanie svojej stránky, keď na tej svojej to zakazuješ?
Vieš eNBe, Porada zažila rôzne druhy pomoci ľuďom v núdzi a pokračuje sa v nej ďalej a vôbec to nie je verejné a potichúčky sa tak deje v miniporadách a ľudia ani nechcú byť viditeľní. A to je to čarovné...pomáhať potichúčky, ale cielene !
O.K. v porade je dost linkov aj na ine saity, no respektujem. Prosim, kludne zruste temy ktore som zalozil, ospravedlnujem sa za ne, a ak som vam narobil tolko problemov, tak kludne mozete zrusit aj moj ucet. Ja sa nepotrebujem zviditelnovat a na taketo zabomysie vojny fakt nemam cas, ani chut minat svoju energiu, aby som sa branil niekomu kto ma svoj nazor a tvrdi si stale svoje. Ja som tuto temu uz chcel zrusit, no neviem ako, prepacte. Tato tema nebola o pomoci, teda ano zaujimal ma nazor. No cestne povedane, po tychto komentoch ma uz absolutne nezaujima
S pozdravom a pozelanim vsetkeho najlepsieho S.
Naposledy upravil eNBe : 09.05.12 at 16:58
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...toto je presne reakcia, ktorú by si človek, ktorý chce pomáhať závisým, nemal dovoliť...chcel si názor, dostal si...a nevieš akceptovať to, čo v nás hlodá od začiatku, že totiž s tvojimi písmenkami nie je všetko košer...a ani sa nesnažíš nám dokázať, že my sa mýlime a ty máš pravdu...a o zrušenie môžeš požiadať moderátora...ale to iste vieš...
1 0
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
pepsikova Pozri príspevok
...toto je presne reakcia, ktorú by si človek, ktorý chce pomáhať závisým, nemal dovoliť...chcel si názor, dostal si...a nevieš akceptovať to, čo v nás hlodá od začiatku, že totiž s tvojimi písmenkami nie je všetko košer...a ani sa nesnažíš nám dokázať, že my sa mýlime a ty máš pravdu...a o zrušenie môžeš požiadať moderátora...ale to iste vieš...
heh nemyslím si že vaše obviňovanie na moju osobu je vhodný názor k téme, to ste mi mohli napísat aj osobne a preto som aj napísal, že už ma ten názor ani nezaujíma. To čo si ja dovolím je moja osobná vec a rád si za ňu aj ponesiem následky. A k dokazovaniu, to snáď nemyslíte vážne. Ja vám mám niečo dokazovať? A to prečo??? Viete, ak niekoho príspevkom neverím, prípadne ma nezaujimajú, tak ich jednoducho ignorujem, a verím, že tak robí aj väčšina normálnych ľudí.
Moderátora nebudem o nič žiadať, môžete tak urobiť vy .
Viete čo je zaujimavé? Že je tu dosť príspevkov kde ľudia prosia o klikačky , no to vám nevadí. Tak buďte čestný aspoň sami so sebou. Fakt vás tak štve ten link?

P.S. Úprimne by ma zaujimal váš názor, akú reakciu si môžem dovoliť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
eNBe Pozri príspevok
heh nemyslím si že vaše obviňovanie na moju osobu je vhodný názor k téme, to ste mi mohli napísat aj osobne a preto som aj napísal, že už ma ten názor ani nezaujíma. To čo si ja dovolím je moja osobná vec a rád si za ňu aj ponesiem následky. A k dokazovaniu, to snáď nemyslíte vážne. Ja vám mám niečo dokazovať? A to prečo??? Viete, ak niekoho príspevkom neverím, prípadne ma nezaujimajú, tak ich jednoducho ignorujem, a verím, že tak robí aj väčšina normálnych ľudí.
Moderátora nebudem o nič žiadať, môžete tak urobiť vy .
Viete čo je zaujimavé? Že je tu dosť príspevkov kde ľudia prosia o klikačky , no to vám nevadí. Tak buďte čestný aspoň sami so sebou. Fakt vás tak štve ten link?

P.S. Úprimne by ma zaujimal váš názor, akú reakciu si môžem dovoliť.
..

eNBe, mňa neštve ten link...dokonca aj témy sú prospešné,aktuálne v dnešnej dobe...a áno, klikáme na rôzne linky,aj sa k nim vyjadrujeme,neraz sú to banality, ale aj o tom je život...mne len chýba presvedčenie-myslím tým to, čím by si ma presvedčil o pravde...ale to ty asi nepotrebuješ..to som vyjadrila už v prvej téme...ak by bola tvoja téma presvedčivejšia, mal by si aj viac ohlasov,ale , sám vidíš...
...a úprimne, ak by si bol naozaj bývalý narkoman, tvoje písmenká by obsahovali viac citu,lebo ak niečo človek naozaj prežije, píše sugestívne..a to ty nie, aspoň podla mňa..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

na hovno je udica tam kde nevedia z nou narabat a kde ryby su davno vykantrene-je to tak ze to co na prvy pohlad vec jednoducha je v skutocnosti ovela zlozitejsie a komplikovanejsie-treba vycistit rybnik,treba ho zarybnit,treba naucit ludi narabat z udicou,treba dbat na to aby rybarov nebolo viac ako ryb a aj tak nie vsetci budu mat to stastie chytit rybu-ale prave preto davam klobuk dole pred tymi ktory pomahaju tym ktory pomoc potrebuju a vedia citlivo a umne zvazovat komu a kde treba udicu,komu zase rybu a nic proti linku,ved kto chce klikne,kto nechce ignoruje
4 0
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

eNBe, mňa neštve ten link...dokonca aj témy sú prospešné,aktuálne v dnešnej dobe...a áno, klikáme na rôzne linky,aj sa k nim vyjadrujeme,neraz sú to banality, ale aj o tom je život...mne len chýba presvedčenie-myslím tým to, čím by si ma presvedčil o pravde...ale to ty asi nepotrebuješ..to som vyjadrila už v prvej téme...ak by bola tvoja téma presvedčivejšia, mal by si aj viac ohlasov,ale , sám vidíš...
...a úprimne, ak by si bol naozaj bývalý narkoman, tvoje písmenká by obsahovali viac citu,lebo ak niečo človek naozaj prežije, píše sugestívne..a to ty nie, aspoň podla mňa..
ĎAKUJEM, som rád, že nepíšem ako narkoman, prípadne ako bývalí narkoman. To znamená, že som sa niekam už posunul.

EŚte k tomu dokazovaniu, ja neviem ako by som vám to mohol dokázať, ak vám pošlem foto kde je pekne ešte vidieť staré jazvy potom ako som bol rozpichaný, tak mi môžete napísať, že too niesom ja, prípadne, že to je photoshop. takže preto nevidím význam niečo dokazovať. No ak by ste mali záujem a čas, tak vás srdečne pozývam k nám, kde sa budete môcť na vlastné oči presvedčiť o všetkom čo píšem. A ak píšem štýlom ktorý vás nepresvedčil, tak to mi je ľúto, no je to môj štýl, a nebolo by dobré sa hrať na niekoho kým niesom.
1 0
eNBe eNBe

eNBe je offline (nepripojený) eNBe

Ahojte! Moje meno je Samuel, a som človek ktorý si prešiel problém závislosti na drogách a s tým spojené peklo na Zemi, no sláva Bohu som sa z toho dostal. Dnes žijem slobodný život s mojou prekrásnou manželkou, a rád pomôžem ľuďom čo prežívajú podobné veci ako som si prežil ja sám, prípadne poradím ich rodinným príslušníkom. Kontaktovať ma môžete cez moju stranku. ...viac
trisestri Pozri príspevok
na hovno je udica tam kde nevedia z nou narabat a kde ryby su davno vykantrene-je to tak ze to co na prvy pohlad vec jednoducha je v skutocnosti ovela zlozitejsie a komplikovanejsie-treba vycistit rybnik,treba ho zarybnit,treba naucit ludi narabat z udicou,treba dbat na to aby rybarov nebolo viac ako ryb a aj tak nie vsetci budu mat to stastie chytit rybu-ale prave preto davam klobuk dole pred tymi ktory pomahaju tym ktory pomoc potrebuju a vedia citlivo a umne zvazovat komu a kde treba udicu,komu zase rybu a nic proti linku,ved kto chce klikne,kto nechce ignoruje
Ďakujem
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

mne sa tá "anketa" zdá nejaká, hm, nie dobre napísaná alebo ako by som to vyjadrila...
klikla som na link - a vidím dva body... dať rybku? dať udicu?
no, naveľa-naveľa som uvidela otázku v tom hornom prehliadačovom riadku... prečo nemáš otázku v anketovom okne?
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať