Zavrieť

Porady

Aky vyznam na svete ma kliešť ?

Nemozem na nic prist, ale najradsej by som ich vyhubil jeden po jednom nejakou zakernou chemikaliou, ktora ich ....

Prave si jeden zakusol PRAVE POD PROTIKLIESTOVY OBOJOK na mojom psovi !

Ako ma nastval..


Aky vyznam na svete ma kliešť ? Co by sa stalo ak by neexistoval? Aky vyznam moze mat v ekosysteme? Ved len skodi.. Asi najskodnejsi parazit na svete...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    ...veľký Samuel, opýtaj sa farmaceutického priemyslu, koľko už zarobil na vakcínach proti kliešťovej encefalititíde...
    hubatá .... a protikliešťových obojkoch!!!
    SamuelSK Scalibor (ten biely) ale mal to len 3 dni.. mozno nestihlo zaucinkovat? Mal aj od veterinara nieco na kutiku (pod krkom na chrbte) proti nim, a nic..
    tetrisss No, to je dobra otazka!...
    jahoszmsk Aby ten kliešť neušiel.
    hubatá Hehehe @jahoszmsk.......
    SamuelSK Zaujimavy nazor..

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    SamuelSK Pozri príspevok
    Aky vyznam na svete ma kliešť ? Co by sa stalo ak by neexistoval? Aky vyznam moze mat v ekosysteme? Ved len skodi.. Asi najskodnejsi parazit na svete...
    Kliešť má práve taký význam ako aj ty. O nič menší.

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    "Hneď po komároch prenášajú kliešte najširšie spektrum rôznych patogénov. Keďže vývinový cyklus kliešťa obyčajného je trojhostiteľský, vystrieda troch rôznych, spravidla ekologicky rozdielnych hostiteľov. Takto sa môže kliešť nakaziť i nákazu preniesť na príslušníkov rôznych skupín živočíchov a udržovať pôvodcov ochorení v prírodných ohniskách. V tom tkvie ich epidemiologický význam."
    http://www.wikiskripta.eu/index.php/Ixodes_ricinus

    Aky vyznam na svete ma kliešť ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.