Zavrieť

Porady

čistenie zásobníka pracích prostriedkov na práčke

poraďte prosím ako poriadne vyčistiť zásobník pracích prostriedkov na pračke FAGOR
díky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    zásobníky som vybrala,nechala namočené ale ani to nepomáhalo.Oni sú tak úzke a zahnuté,že sa to nedalo ničím vyčistiť....nakoniec som použila tie guličky,čo sa sypú do odpadu na prepláchnutie.Ale bacha,treba to vybrať,ja som to dala do takého vanglíka,nasypala guličky do zásobníka a zaliala horúcou vodou,bublalo a prskalo to ako sprosté.Potom som to tam nechala ešte tak hodinu.Prepláchla som to čistou vodou a znova opakovala,po druhom raze väčšina usadeného prášku a aviváže sa rozpustila.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    asma Pozri príspevok
    plnená zhora
    ja mám Whirlpool. nádobku dám dolu a namočím do teplej vody do lavora a potom vykefujem kefou na fľaše, alebo zubnou kefkou.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    lujza.j Pozri príspevok
    ja mám Whirlpool. nádobku dám dolu a namočím do teplej vody do lavora a potom vykefujem kefou na fľaše, alebo zubnou kefkou.
    ja tam teda nestrčím zubnú kefku,je to zahnuté a tá kefka nedôjde až na dno

    asma je offline (nepripojený) asma

    asma
    ďakujem na odkazy - asi tie usadeniny sú preto lebo tiež raz periem s tekutým práškom a raz so sypaným, skúsim to podľa odkazu č. 5 s tými guličkami
    prajem vám pekný deň a dobré pranie

    tienik je offline (nepripojený) tienik

    tienik
    namocit na noc do vody, celu tu nadobku. Treba ju zatazit aby bola fakt ponorena.
    Potom zmontujem ruzicu zo sprchy a prudom horucej vody z hadice ide vsetko krasne dolu. Inac riadny humus co sa lupe zo stien a vnutrajska toho. Cert vie co je v tych praskoch.
    Ako som zistil, najlepsie drzi avivaz, neviem preco.

    vankusik29 je offline (nepripojený) vankusik29

    vankusik29
    tienik Pozri príspevok
    namocit na noc do vody, celu tu nadobku. Treba ju zatazit aby bola fakt ponorena.
    Potom zmontujem ruzicu zo sprchy a prudom horucej vody z hadice ide vsetko krasne dolu. Inac riadny humus co sa lupe zo stien a vnutrajska toho. Cert vie co je v tych praskoch.
    Ako som zistil, najlepsie drzi avivaz, neviem preco.
    A presne pre toto si uz nikdy nekupim pracku Whirpool, ani ziadnu inu s podobnou nasypkou. Za tie roky co ich vyrabaju uz mohli prist na to, ze ta nadobka je uplne zle navrhnuta, praci prasok som do nej dala iba raz, bohuzial sa mi nedostal do pradla vsetok, odvtedy sypem rovno do bubna, a avivaz presne tak ako pises, je to tam nalepene a drzi jak svina, dokonca sa mi tam plesen objavila po dlhsom neprani, skoro ma kleplo.

    tienik je offline (nepripojený) tienik

    tienik
    vankusik29 Pozri príspevok
    A presne pre toto si uz nikdy nekupim pracku Whirpool, ani ziadnu inu s podobnou nasypkou. Za tie roky co ich vyrabaju uz mohli prist na to, ze ta nadobka je uplne zle navrhnuta, praci prasok som do nej dala iba raz, bohuzial sa mi nedostal do pradla vsetok, odvtedy sypem rovno do bubna, a avivaz presne tak ako pises, je to tam nalepene a drzi jak svina, dokonca sa mi tam plesen objavila po dlhsom neprani, skoro ma kleplo.

    takze chyba nebude u mna ale vseobecne.
    Inac podobne, taky druh pracky uz nekupime.

    čistenie zásobníka pracích prostriedkov na práčke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.