Zavrieť

Porady

Chcem byt alebo dom, kam sa mam zapisat ?

Samuel
Dobry den,

Som ochotny sa vzdat slovenskej narodnosti v prospej romskej aby som ziskal byt/dom zadarmo.

Na aky urad mam ist, kedy dostanem aj ja svoj byt/dom?

Este poprosim, mozem ziskat prispevok na architekta ? Chcem naozaj atypicky byt/dom, mal by mat aj bunker, 5-garaz, pre manzelku 3-garaz, zimnoletny bazen, tenisovy kurt, a anglicky travnik.

Kto mi poradi ? Potom vas pozvem na kavicku.

Dakujem
Naposledy upravil Dav : 22.05.12 at 18:03
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Ak máš čierneho psa, skús začať takto : http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=14567
13 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
ach zase smola, aj pes je biely, no mozem skusit nejaky cierny sampon?
mozno skocim k babke na zahradu, opalim sa a budem aj ja tmavsi
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
ps: ten bit (namiesto byt, v nadpise) som napisal naschval, nemozem predsa ovladat slovencinu tak dobre ak chcem davky
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

SamuelSK Pozri príspevok
ps: ten bit (namiesto byt, v nadpise) som napisal naschval, nemozem predsa ovladat slovencinu tak dobre ak chcem davky
ahááá, tak opravím naspäť na chybu? Myslela som, že ide o preklep.
Naposledy upravil Dav : 22.05.12 at 18:22
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
no radsej nie na druhu stranu nechcem bit do oci ludom co su na to haklivi
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
V prvom rade sa musíš všetok svoj majetok prepísať napr. na rodičov a postaviť si lepenkovú búdu vo vilovej časti Bratislavy. Takto dostaneš byt asi najrýchlejšie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a len taká maličkosť?..kolko máš deciek?..to je dôležité, vidíš v telke, že "ta de budu moje decká spať"?...aspoň 8-9 by pomohlo...
3 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
...a ešte aspoň jednu koľajnicu odnes do zberu a keď príde telka, tak povieš, že ty si ju neukradol, že tam ležala.
1 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
ach, nemam ziadne to aby som sa uz dal do prace
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Ozaj, nezabudni si potom tú búdu zapáliť a povedať, že si tam mal 800€ a všetky ti zhoreli.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
SamuelSK Pozri príspevok
ach, nemam ziadne to aby som sa uz dal do prace ..

..no veru, najvyšší čas..a zarob hneď aspoň na štyri..potom nemusíš ani národnosť na romsku meniť, mesto ti pomôže..možno...
0 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
hahaha, inac, ked si tak uvedomim, tak som na tom vlastne "este dobre"
- ak mat budu = mat sa zle (tak podnajom je luxus)
- ak mat deti = mat sa zle (tak ich nemat je luxus)
respektive opak "mat sa zle"

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
....jednoznačne pridrb prvému policajtovi s dodatkom , že sú to rasisti ...z dôrazom na to , že utláčajú tú našu menšinu ...teda aj Teba...Po odsedení tých pár rokov sa vrátiš do normálneho života s natrhnutým pozadím a budeš môcť poukazovať na to , že si bol disidentom a bojoval si za blaho národa ...
1 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Treba vyrúbať najbližší les v CHKO, len stromy preboha nepíl až pri zemi, lebo by hneď zistili že to pílil gadžo. Našinec predsa píli a doseká strom, najlepšie chránený v pohodlnej výške, hádam sa nebude zohýňať ako biely?

Škoda že už Krásna ..... zhorela, éééj predbehli ťa. Ale zostal ešte Bratislavský, Zvolenský, Červený Kameň - aj tam še nájde dačo železa do žberu.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ej, Samo náš, neviem, či si to s tou výmenou národnosti aj nerozmyslíš...zostaň ty len pekne slovákom, plať dane a čakaj, že motyka vystrelí..ktosi tu niekde písal, že takú, čo strieľa, má..možno požičia.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A ešte na jedno si zabudol - si invalid od narodenia? Nie? Tak si daj potvrdiť invaliditu aspoň na 150%
2 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ak mám byť úprimná, nerozumiem tejto téme.

Žijem v obci, v ktorej ešte ani jeden róm, nedostal nič od obecného úradu, nič pre nich nebolo postavené.

Ó áno, máte pravdu. Koľko dávok zo štátnej kasy ide na tú ,,háveď" mesačne, koľko peňazí ide na ich zdravotnú starostlivosť, koľko prostriedkov ide mesačne na podporu odňatých a opustených rómskych detí.
Ale to je len jedna strana mince.

Teraz tá druhá...
Zamýšľam sa nad tým, čo by som sa tak naučila o živote a spôsobe žiť, keby som bola dieťaťom z osady. Incest, hlad, bieda, smrad, zima, smilstvo, fet, alkohol, dym a tak dokolečka dokola, nič iné, len od rána do večera to isté.


A čo urobil štát, aby to zmenil, čo si urobil Ty Samo, aby si to svojou troškou JA zmenil.
Čo ste urobili Vy všetci preto, aby to tak nebolo?

Keď im nedokážete pomôcť, tak im dajte pokoj.
Lebo aj malé cigánske dieťa cíti bolesť, hlad a smútok. Neveríte?
5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

danushka Pozri príspevok
Ak mám byť úprimná, nerozumiem tejto téme.

Žijem v obci, v ktorej ešte ani jeden róm, nedostal nič od obecného úradu, nič pre nich nebolo postavené.

Ó áno, máte pravdu. Koľko dávok zo štátnej kasy ide na tú ,,háveď" mesačne, koľko peňazí ide na ich zdravotnú starostlivosť, koľko prostriedkov ide mesačne na podporu odňatých a opustených rómskych detí.
Ale to je len jedna strana mince.

Teraz tá druhá...
Zamýšľam sa nad tým, čo by som sa tak naučila o živote a spôsobe žiť, keby som bola dieťaťom z osady. Incest, hlad, bieda, smrad, zima, smilstvo, fet, alkohol, dym a tak dokolečka dokola, nič iné, len od rána do večera to isté.


A čo urobil štát, aby to zmenil, čo si urobil Ty Samo, aby si to svojou troškou JA zmenil.
Čo ste urobili Vy všetci preto, aby to tak nebolo?

Keď im nedokážete pomôcť, tak im dajte pokoj.
Lebo aj malé cigánske dieťa cíti bolesť, hlad a smútok. Neveríte?
To je pravda- malý cigánik nemože za to, kam sa narodil...,každý sa narodí bezmocný, maličký a až potom sa vyformuje aj vplyvom prostredia v ktorom vyrastá...-malé bábatko za nič nemože...
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Keby bolo trošku ťažšie deti robiť, určite by ich toľko nemali. Ale čo majú robiť, keď nechodia ani len do roboty?
Bolo by to smiešne, keby to nebolo do plaču. Asi pomôže len nútená antikoncepcia - ak nechceme mať o pár rokov v každej obci čierneho starostu.

Robme niečo, lebo oni kričia len: Robte niečo!
6 1
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Dav Pozri príspevok
Ak máš čierneho psa, skús začať takto : http://www.mimibazar.sk/vtip.php?id=14567
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať