Zavrieť

Porady

posielanie väčších súborov

Dobrý deň všetkým.
Pri spoločnom stretnutí s priateľmi som nafotil viac fotografií a doma som z toho urobil pomocou programu "ProShow producer" prezentáciu vídea, pridal som hudbu, zrenderoval a mám subor Mp4 - 400MiB.
Chcel by som ho poslať ostatým kolegom, len neviem ako, no na Joutube to nechcem dávať a iné riešenie neviem. Máme spoločné fórum a predstavoval by som si to tak, že by som poslal na fórum link a potom by si to, kto chce mohol pozrieť, resp. stiahnuť. Môže to byť aj iným spôsobom. Ďakujem za každú radu.
Príjemný deň!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Treba vyuzit nejake internetove ulozisko, subor mozes zaheslovat a heslo a link poslat priatelom ....
    napr.
    http://www.ulozisko.sk/ - s obmedzenim do 400 MB
    http://www.divshare.com/ - vraj neobmedzene

    vygooglit si ich mozes aj ovela viac

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    no na Joutube to teda nechceš dať, aj ked Joutube je presne na tvoju požiadavku prispôsobený, dá sa nastaviť súkromie, že video vidia len tí čo poznajú odkaz. Napáľ to na CD a pošli slovenskou poštou

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ako bolo spomenute, pouzijes nejaky upload server (ak 400 MB nevojde, zbalis to do rar a rozdelis napr na 4x100MB a samozrejme subor zaheslujes).
    Kamaratom posles link s odkazom a heslom ... ak to budu vsetci mat stiahnute, mozes to zmazat

    d0k je offline (nepripojený) d0k

    d0k
    Pouzi radsej sluzbu dropbox.com - ked budes chcet nieco zdielat castejsie urcite to ocenis a 400MB by nema lbyt ziadny problem

    janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

    janka1710
    možno trebalo upraviť foto na menšie a tak urobiť video potom by malo menej MB, alebo video prerobiť do avi cez napr. magic konventor a zase máš menej MB.......
    Fero11 a video by malo bitovy tok ako nejaky bangladesky kanal 0,5 Mbps

    cimocimo je offline (nepripojený) cimocimo

    cimocimo
    Vďaka, využil som hneď prvú odpoveď (ivka 70) a urobil som to cez "Ulozisko". Ďakujem však všetkým za prejavený záujem. Najviac ma zaujala odpoveď od Nunenka, pretože prvá časť odpovedi interesantná, no v druhej časti neviem či si robíš srandu, ale napáliť okolo 50ks CD a potom ich poslať poštou, no neviem neviem Janka1710 pri zmenšení stratím kvalitu a naviac konvertor to je jedno aký kvalitu zníži. Teraz mám pri dĺžke 8minút/399MiB.
    dOk - tvoj návod skúsim a aj na Fero11 odpoveď nezabudnem.
    Chcem sa však vrátiť k Nunenkovej odpovedi, pretože nie, že by som to nechcel dať na Joutube, bolo by to najjednoduchšie, ale možno by sa to niekomu, kto je na videu nepáčilo a zaheslovať to neviem Ak poradíš, super.
    Naposledy upravil cimocimo : 28.05.12 at 01:22

    posielanie väčších súborov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.