Zavrieť

Porady

Podanie sťažnosti

Dobrý deň,
chcela by som sa poradit,chcem podat staznost na vyrobok ktory predavaju v obchode pre zvierata.poslala som podnet na SOI ale poslali odpoved s tym,ze mam sa obratit na regionalnu veter.a potr. spravu.
preto sa chcem spytat,ci mi neviete poradit resp neviete poslat nejaku formu staznosti.nasla som si cosi na internete,tam sa tie staznosti opieraju o zakony,tu vsak ymslim nebol poruseny ziaden,okrem nevedomosti predavacky a hadam...aj ztoho vyrobku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Poradili správne - ŠVPS práve na toto má kompetencie - kontrola kvality potravinových, výživových a veterinárnych komodít. SOI vstupuje len do procesu právneho - reklamácie, oznamovanie nebezpečnosti výrobkov.
    http://www.svssr.sk/zakladne_info/staznosti.asp

    Retuska je offline (nepripojený) Retuska

    Retuska
    ide o to,ze rpedavacka mi odporucila vyrobok vraj vhodny pre macky,ktory ale obsahuje latky ktore macku zabiju do niekolkych hodin.preto by som chcela aby presetrili tento vyrobok,nech tam aspon je nejaka vystraha alebo nech to aspon neodporucaju!
    Katy a R a o aký výrobok ide konkrétne?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.