Zavrieť

Porady

Fresh diéta

Poradí niekto, ako sa dá získať Fresh diéta a nemá s ňou niekto skúsenosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    toto nie je dieta je to len názov knihy....stravujem sa na tom princípe, už "pár" rokov.....konzumujú sa potraviny s nízkym glykemickým indexom + má nejaké pravidlá+samozrejme pravidelné cvičenie knihu mám doma je v nej pekne a jednoducho napísané ako sa stravovať a hlavne nehladovať a redukovať váhu.

    Kristina27 je offline (nepripojený) Kristina27

    Kristina27
    Zdenka a Helvécia,
    ako lujzička spomínala, tú knihu som si objednala na jej odporúčanie, stravujem sa podľa nej 3 mesiace, prečítala som ju hádam 5-krát a stále v nej listujem, základ je znižovať príjem sacharidov počas dňa. Nehladuješ a hlavne pohyb! Na raňajky dám jeden celozrnný chlieb so syrom príp. šunka - kvalitná a paradajka, paprika, desiata ovocie, obed polievka - väčšinou vývar a druhé buď šalát s kuracím mäsom alebo cestoviny alebo zemiaky varené so šalátom, olovrant jogurt /keď mám chuť na sladké/ a večera buď cottage s paradajkou alebo mozarelku s paradajkou a šunkou. Vylúčila som všetky kupované pečivové výrobky a sladkosti a pochutinky /tyčinky a tak/. Snažím sa každý večer trocha si zabehať a cez víkend korčulujem. Ak môžem, auto odparkujem a bicyklujem cez celé mesto.
    Baby, držím Vám palce. Pozorne čítajte. Keď som ešte knihu nemala, robila som všetko naopak. Jedla som musli a pufované výrobky /polystyrénové chleby/ a práve tie majú skryté kalórie. Základ je jesť potraviny, čo obsahujú veľa vody.

    helvécia je offline (nepripojený) helvécia

    helvécia
    Tak začala som podľa odporúčaní a v piatok som bola kupovať nohavice a namiesto veľkosti 40, ktorú som mala doposiaľ to už bola 38 a to ma naozaj povzbudilo...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    helvécia Pozri príspevok
    Vďaka, už som ju aj objednala...
    dúfam, že nebudeš ľutovať už sa mi jedna spokojná poradáčka ktorá si je kúpila ozvala-úbytok váhy: z konfekčnej veľkosti 40 skočila na 36 držím palce...

    Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

    Zdenka175
    helvécia Pozri príspevok
    Vďaka, už som ju aj objednala...
    Aj ja som si ju chcela objednať, no dnes sa mi ju podarilo kúpiť v knihkúpectve

    Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

    Zdenka175
    helvécia Pozri príspevok
    Tak začala som podľa odporúčaní a v piatok som bola kupovať nohavice a namiesto veľkosti 40, ktorú som mala doposiaľ to už bola 38 a to ma naozaj povzbudilo...

    No , super....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.