Zavrieť

Porady

Hotelový dotazník

Mám tu jeden dotazník týkajúci sa cestovania a poprosil by som vás o jeho vyplnenie. Vďaka

https://docs.google.com/spreadsheet/...VVRMUFpCZ1E6MQ
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    posúvam

    veľká vďaka, vyplnenie zaberie max 30 sekúnd a týka sa hotelového ubytovania
    Naposledy upravil rickman : 04.06.12 at 16:54

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Na dotazníku ma zarazilo:
    A) priveľa * (okrem jednej kolonky všade)
    B) protichodné otázky:
    - Čo by bolo dostatočnou motiváciou, aby ste najbližší voľný víkend navštívili tento hotel?
    vs.
    - Keby ste prišli, tak kedy? *
    • cez víkend
    • aj cez týždeň
    • počas sviatkov
    • počas prázdnin
    • Iné:

    tiež toto:
    Čo by bolo dostatočnou motiváciou, aby ste najbližší voľný víkend navštívili tento hotel?
    vs.
    Čo je vo všeobecnosti spúšťačom toho, že si pobyt objednáte, zaplatíte a pricestujete? *
    - veď je to skoro duplicita otázky.

    V akej obci žijete? *
    A toto by sa malo zmeniť na otázku z akého sídla pochádza a doplniť veľkosť sídla (mesta) v obyvateľoch, lebo presné pomenovanie sídla už predsa zasahuje aj do súkromia.
    Taktiež

    Váš vek: *
    zmeniť na odstupňovanie vekovej kategórie v rokoch od-do
    Naposledy upravil misoft : 04.06.12 at 17:07

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    misoft Pozri príspevok
    Na dotazníku ma zarazilo:
    A) priveľa * (okrem jednej kolonky všade)
    B) protichodné otázky:
    - Čo by bolo dostatočnou motiváciou, aby ste najbližší voľný víkend navštívili tento hotel?
    vs.
    - Keby ste prišli, tak kedy? *
    • cez víkend
    • aj cez týždeň
    • počas sviatkov
    • počas prázdnin
    • Iné:
    tiež toto:
    Čo by bolo dostatočnou motiváciou, aby ste najbližší voľný víkend navštívili tento hotel?
    vs.
    Čo je vo všeobecnosti spúšťačom toho, že si pobyt objednáte, zaplatíte a pricestujete? *
    - veď je to skoro duplicita otázky.

    V akej obci žijete? *
    A toto by sa malo zmeniť na otázku z akého sídla pochádza a doplniť veľkosť sídla (mesta) v obyvateľoch, lebo presné pomenovanie sídla už predsa zasahuje aj do súkromia.
    Taktiež

    Váš vek: *
    zmeniť na odstupňovanie vekovej kategórie v rokoch od-do
    Ďakujem za reakciu. Snažil som sa vymyslieť, ktoré otázky by nemuseli byť povinné (*), no nedokázal som vylúčiť žiadnu . Každá odpovedá na niečo iné. Protichodné podľa mňa nie sú. Najbližší voľný víkend hovorí o najbližšom voľnom víkende bez ohľadu na to, či by ten niekto chcel prísť práve cez víkend - teda čo môže byť motiváciou na to, aby napríklad odložil iné plány . Keby ste prišli tak kedy - to zase hovorí o preferencii toho niekoho, kedy preferuje prísť. No a čo je vo všeobecnosti spúšťačom, tak to sa pýtam všeobecne - nie na hotel na Spiši, ale všeobecne keď ide niekto na nejaký výlet, tak čo je tou motiváciou. Hádam ma chápeš čo chcem povedať . S obcou viem čiastočne súhlasiť, tiež aj s vekom. Ale to je skôr len ku konštrukcii dotazníkov, o čom sa tu bavíme, ako by sa mali tvoriť .

    Každopádne ďakujem tým, ktorí sa aj napriek misoft-ovej kritike zapojili a zapoja .
    misoft Tomu sa vraví "konštruktívna kritika"
    rickman

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.