Zavrieť

Porady

Ako odstúpiť od zmluvy Energetického centra?

Podpísala som vo februári 2012 zmluvu z EC prišla som na to v máji, mám uzavretú zmluvu na 5 rokov.Tiež som to podpísala v časovej tiesni. Predstavil sa pán že je z VSE. Už som im písala že chcem zrušiť zmluvu a oni mi napísali že neboli splnené podmienkyzmluvné či zákonne podmienky na odstúpenie od zmluvy. Môžte mi poradiť čo urobiť teraz? Ďakujem
Naposledy upravil nemcoval : 04.06.12 at 20:16
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    nemcoval Pozri príspevok
    Podpísala som vo februári 2012 zmluvu z EC prišla som na to v máji, mám uzavretú zmluvu na 5 rokov.Tiež som to podpísala v časovej tiesni.
    V akej tiesni? Keď raz nechcem podpísať zmluvu, tak ju nepodpíšem. Prestaňte sa už vyhovárať na tieseň, nátlak a iné somariny. Raz si tú zmluvu podpísala, tak si znášaj následky.

    nemcoval Pozri príspevok
    Predstavil sa pán že je z VSE. Už som im písala že chcem zrušiť zmluvu a oni mi napísali že neboli splnené podmienkyzmluvné či zákonne podmienky na odstúpenie od zmluvy. Môžte mi poradiť čo urobiť teraz? Ďakujem
    Nič, počkať 5 rokov a potom zmluvu vypovedať. A nabudúce dobre pozrieť, čo podpisuješ. Kedy sa už ľudia konečne naučia zodpovednosti a samostatnosti?

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    nemcoval Pozri príspevok
    Podpísala som vo februári zmluvu z EC prišla som na to v máji. Už som im písala že chcem zrušiť zmluvu a oni mi napísali že neboli splnené podmienky na odstúpenie od zmluvy. Môžte mi poradiť čo urobiť teraz? Ďakujem
    precitaj si zmluvu co si podpisala ... odkial mame vediet co v nej mas napisane ohladom jej zrusenia ?

    Ako odstúpiť od zmluvy Energetického centra?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.